Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...

Seksi Shqiptar - Portali


SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk
 
ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shijet e seksit!
Tue Dec 27, 2011 3:26 am nga Seksiologu

Seksi i embel
Mbase me i rendesishmi per shendetin e nje marredhenie ne cift, seksi i embel kerkon perkedhelje dhe momente te vecanta ndermjet te dashuruarve.

Atehere kur …

{Lexoje te plote}
Tirane, “cmenden meshkujt”, DJ italiane zhvishet ‘top-less’
Wed Mar 31, 2010 9:24 pm nga Seksiologu

Jeta e natës në Tiranë të ofron mundësi pafund. Muzikë live, karaoke, apo dhe DJ. Tek këta të fundit do të ndalim. Mes emrave të shumtë që kanë ardhur në …

{Lexoje te plote}
Ingridi dhe Rozi, puthen ne buze
Tue Feb 09, 2010 1:11 am nga Seksiologu

Kur Madonna dhe Britney Spears u puthën në skenë në vitin 2003, lajmi do të shokonte gjithë rruzullin. Për hir të së vërtetës, të tilla skupe sensacionale yjet i …

{Lexoje te plote}
Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo
Sun Feb 07, 2010 12:41 am nga Seksiologu

Një eksperiencë e bukur, por jo dhe aq kur bëhet fjalë për apokalipsin e përfolur. Por rastësia që s’e kishte menduar ndonjëherë e çoi modelen shqiptare që jeton …

{Lexoje te plote}
Skandali, Tuna del pa brekë
Wed Jan 13, 2010 10:27 pm nga Seksiologu

Kanë filluar të qarkullojnë fotot e Tunes, të publikuara nga një person anonim që e ka postuar ne internet. Tuna ‘harron ‘ të vesh të brendshmet….Ndoshta këtë …

{Lexoje te plote}
Kulture seksuale
Faktorët që çojnë një mashkull drejt një
lidhje tjetër

 
Je i martuar prej disa vitesh? E ndjen se
pasioni midis teje dhe gruas po zhduket pak
e nga pak? E ndjen se nuk mund të jetosh
pa të, pasi bashkë me dashurinë, të lidh
respekti dhe mirëkuptimi. Me pak fjalë,
marrëdhënia juaj është harmonike...

       
Tema Fundit
» humor/barcaleta
Tue Jul 22, 2014 11:08 pm nga albaniavlore

» qka mundet me ndiku ne rritjene penisit
Sun Nov 11, 2012 5:53 pm nga lentipeja

» Lisa Ann
Thu Jul 05, 2012 11:04 pm nga lentipeja

» Si ta bind nje femer per seks ?
Wed Jul 04, 2012 10:41 pm nga lentipeja

» RENIA E PENISIT
Wed Jul 04, 2012 10:27 pm nga lentipeja

» Si te bejme seks anal pa dhembje?
Wed Jul 04, 2012 11:28 am nga lentipeja

» Te gjitha Pozicionet e Seksit
Wed Jul 04, 2012 11:00 am nga lentipeja

»  Kohëzgjatja 'perfekte' e seksit: 10 minuta
Wed Jul 04, 2012 1:56 am nga DOR1ALB

» pershendetje ,,, seksologista/e
Wed Jul 04, 2012 1:52 am nga DOR1ALB

» Ju lutemmmmmmmmmm...
Wed Jul 04, 2012 1:50 am nga DOR1ALB

» Dyshim ne virgjerin e saj??
Tue Jul 03, 2012 11:40 pm nga lentipeja

» Disa foto Seksi Anal
Wed Jun 13, 2012 5:08 pm nga billushe

» prishja e nje femre
Fri Jun 08, 2012 1:39 pm nga Anoda

» dyshime
Tue May 15, 2012 12:53 am nga personiy

» dyshime
Sat May 05, 2012 3:10 am nga personiy

» Meshkuj simpatik
Sun Mar 25, 2012 10:20 am nga Pornoboy

» NUDO.........................
Sun Mar 25, 2012 10:19 am nga Pornoboy

» kam nje pyeje
Wed Feb 29, 2012 9:48 am nga alban kaqiu

» A mendoni qe aplikohet incesti tek ne, dhe ne c'mase??
Sun Feb 19, 2012 10:08 pm nga qukapiku

» 3-per impotencen/ renia e penisit
Fri Feb 03, 2012 5:25 pm nga albaniavlore

Pyetje rreth Seksit

Keni ndonje problem rreth jetes tuaj
seksuale?Pergjigjen e gjeni vetem ketu.Seksiologu i faqes tone
pergjigjet brenda 24 oreve...
Chat Erotik
Speciale
Si te arrini orgazmen me shpejt, me
vibratorin lepur...

Te gjitha ato femra qe duan te vetkenaqen
(masturbojne), pa patur pranine e nje
partneri, apo ne mungese te tij, tashme...


Si te bejme seks anal pa dhembje
Femra e dites
Semundjet seksuale
Seksi oral rrit rrezikun e
zhvillimit të kancerit

Sipas një studimi nga një
grup i studiuesve britanik seksi oral
rrit rrezikun e zhvillimit të kancerit
ne gruke (oropharyngeal)...

Andropauza, periudha kur
burri hyn në krizë

Në moshën 40-vjeçare niveli
i testosteronit ulet dhe “menopauza
mashkullore” bëhet një rrezik konkret.
Lodhje, depresion, ulje e dëshirës...

Lexo me shume artikuj...
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Menu
Rregjistrohu
Forumi
Portali
Perdorimi
Rregullo Profilin
Kerko
Postuesit Aktive Per Sot
Antaret
Sherbime
Lajmet
Kulture Seksuale
Pyetje Rreth Seksit
Diskutime Rreth Seksit
Histori Erotike
Chat Erotik
Mjeksi Seksuale
Enciklopedi Seksuale
Fotografi Erotike
Kontakto Webmasterin
Humor/Barcaleta
Sondazh
Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?
 Anal?
 Vaginal?
 Oral?
Shiko rezultatin
Top posters
loli.girl (554)
 
Seksiologu (514)
 
raif kashtanjeva (152)
 
albaniavlore (92)
 
Buck (82)
 
Kurva (76)
 
mili 123 (65)
 
azis (58)
 
djal_i_keq (55)
 
MasteR-BoY (36)
 
Statistikat
Forumi ka 4408 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri brussel ardi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2551 artikuj v 540 temat
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 38 më Wed Jan 13, 2010 11:11 pm
Personazhi i Javes
             Lisa Ann

Lisa Ann (lindur me 9 Maj
1972 ne Easton,
Pennsylvania) eshte aktore
pornografike.Ajo filloi...

          
Keywords
virgjiniteti filma seksi foto sexy femra arta shqiptar seks sexi ciljeta adelina erotike shqip vajza prishja nudo shqiptare femrat tuna femer oral bajrami histori chat pidh
      
Partnere


                                                                     
SexAlb.tk | PikaLoti.tk | ShqipSeks.tk | Bisedoj.Com| Lajme Sportive | SexALB.iNFo