Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...
Seksi Shqiptar

SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk
 
ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
prishtinaliNumri i postimeve : 6
Join date : 07/08/2009

MesazhTitulli: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Tue Aug 11, 2009 11:18 am

Eshte ne ritje e siper (sidomos nga te rinjte) që kerkojnë sex ne treshe, sidomos me të moshuar,si po duket edhe kjo metod e re po zbret nga dal në trojet tona shqiptare.
Cka mendoni per ketë teme?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Tue Aug 11, 2009 1:07 pm

Fantazia e njeriut nuk ka kufinje....Pastaj dhe filmat pornografik ndikojne ne keto fantazi te "shthurura".Jo vetem te rinjte por dhe femrat apo meshkujt qe kane nje moshe rreth 25-40 vjec kane deshire te explorojne ne kete lloj seksi....Jane disa lloje seksi tresh,psh disa djem duan dy femra ne krevat,disa duan te jene dy djem dhe nje femer,ka qe duan te jene tre femra,por dhe qe duan te jene tre meshkuj...Mua do me pelqente ajo e para,dmth dy femra....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
Kurva
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 76
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Tue Aug 11, 2009 2:24 pm

mua me pelqen seksi treshe,te jemi dy femra dhe nje mashkull.te pergedhelem dhe te lepihem me femren,ndersa mashkullin ta lidh per krevati dhe te vuaje...te na shohe ne te dyjave i terbuar...me pas do doja ti lidhja te dy dhe ti cmendja fare me veprime provokuese... Twisted Evil
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lantiti trafikantiNumri i postimeve : 1
Join date : 11/08/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Tue Aug 11, 2009 3:14 pm

i kam provu te dyja ..me ka pelqy ajo me dy femra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blendiNumri i postimeve : 21
Join date : 07/08/2009

MesazhTitulli: halo   Wed Aug 12, 2009 10:42 pm

a bre qysh rrejna na shqiptart.
krejt thojn i kena provu dyjat
une tybe skam ba sex treshe kurr
edhe me than drejten s ekam qef hiq


Edituar për herë të fundit nga Seksiologu në Wed Aug 12, 2009 11:10 pm, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : Komento cfare te duash por pa ofenduar te tjeret.)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
nina*27Numri i postimeve : 1
Join date : 15/08/2009

MesazhTitulli: tung   Sat Aug 15, 2009 7:40 pm

edhe mua eja e provojm dhe knaqemi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Sat Aug 15, 2009 11:40 pm

nina*27 shkruajti:
edhe mua eja e provojm dhe knaqemi

Nina thuaj te pakten me ke e kishe...se i le ngrefur cunat Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
Kurva
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 76
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Sun Aug 16, 2009 7:15 pm

Po pse vetem cunat i la ngrehur?Se femrat jo e? Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Tue Aug 25, 2009 4:16 pm

them se shume shqiptare e praktikojne kete lloj seksi.per vete se kam provuar kete lloj eksperience por ne fantazine time ekziston nje gje e tille.dy femra dhe nje mashkull.torturen qe do heqe ai i shkrete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
seriozNumri i postimeve : 1
Join date : 07/09/2009

MesazhTitulli: sex në treshe   Mon Sep 07, 2009 3:50 pm

Edhe une ende nuk e kam provuar sex ne treshe.Pa dyshim se është një gjë e mire prandaj,ky loj sex-i është në fantazinë time ku do të jenë du djem dhe një femër.


Fantazia e njeriut nuk ka kufinje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Fri Oct 30, 2009 5:48 pm

me dy femra isha tranu.......

po hala s'ka ndodh bre ja ...nenen Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
EviNumri i postimeve : 1
Join date : 04/11/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Wed Nov 04, 2009 2:54 pm

hahahahahahahahahahahah cfare temash
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Wed Nov 04, 2009 3:18 pm

Perse nuk te pelqejne? Mund te kishe dhene dhe ti mendimin tend Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
QikaNumri i postimeve : 7
Join date : 01/11/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Thu Nov 05, 2009 7:39 pm

Seksologu,Loli.girl,dhe une mir kishe me qen sex n'trshe... Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kurva
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 76
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Thu Nov 05, 2009 11:23 pm

Po mua do me pranoni? Te behemi tre femra tja marim shpirtin Seksiologut, e te shikoje se cila e con ne qiellin e shtate Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
QikaNumri i postimeve : 7
Join date : 01/11/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Thu Nov 05, 2009 11:51 pm

une me gjith cef ju pranoj kurva e tash ta shohim keta te dy a dot pranojn Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KosovariNumri i postimeve : 10
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Tue Nov 10, 2009 11:42 am

C'enkeni fut si thell ne tem po mo eshte knaqesi te besh sex ne treshe edhe se sekam provuar asnjher por mendoj se eshte knaqesi Twisted Evil
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mili 123Numri i postimeve : 65
Join date : 08/11/2009
Location : shqiperia etnike

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Tue Nov 10, 2009 11:45 am

esht kenaqesi besoj seks ne tresh dy femra dhe nje mashkull..........jam kurioz me e provu...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mili 123Numri i postimeve : 65
Join date : 08/11/2009
Location : shqiperia etnike

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Tue Nov 10, 2009 11:51 am

loli.girl shkruajti:
them se shume shqiptare e praktikojne kete lloj seksi.per vete se kam provuar kete lloj eksperience por ne fantazine time ekziston nje gje e tille.dy femra dhe nje mashkull.torturen qe do heqe ai i shkrete


loli kete vuajtje jam i gatshem ta provoj ..... Razz Razz Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
golden eyeNumri i postimeve : 21
Join date : 20/11/2009
Age : 31
Location : tirana

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Sun Nov 22, 2009 8:05 pm

SEKSI TRESHE ESHTE JETE ..VETEM SE TE LODHET PAK BYTHA!!UNE NE MES DHE DY VAJZA ANASH ME KANE BERE NH\JEHERE TELEF.BOLL THASHE SE U NGOPA ME PIDH ...SmileSmile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
buli86Numri i postimeve : 7
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Location : maqedoni

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Thu Jan 21, 2010 1:09 am

me provu se kam provu por kam deshir me e provu me dy femra edhe un me u kan aty piiiiiiiii ska knaqesi ma te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-dinniNumri i postimeve : 1
Join date : 31/01/2010

MesazhTitulli: hehe   Sun Jan 31, 2010 8:33 pm

ski faj valla kejt te shqiptar mas pari bahen pastaj perhapen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhangoNumri i postimeve : 4
Join date : 08/01/2010
Location : macedonija

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Sun Feb 14, 2010 1:39 am

kisha pas qef shum por smu ka plotsu deshira alo une me dy bukuroshe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhinoNumri i postimeve : 13
Join date : 23/02/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Tue Feb 23, 2010 8:44 pm

eshte i papare me pelqen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.freeones.com
alban patosNumri i postimeve : 1
Join date : 05/02/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Thu Feb 25, 2010 4:37 pm

a me parnoni dhe mua te grupi juaj??????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Thu Feb 25, 2010 5:28 pm

Pse ti more vesh se po bejme Orgji? Thjesht kemi dhene mendimet tona per kete fenomen. Per tu prezantuar ke teme tjeter...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
semixNumri i postimeve : 5
Join date : 25/02/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Sat Feb 27, 2010 1:03 pm

hehehe,,Shqiptaret kane fillu me ba 4-she e ti po vet per 3-she,,,EC ME KOHEN ,,,,,qka kan shqiptaret qe si bajn keto gjera,njerz jemi edhe ne,,,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
alisNumri i postimeve : 14
Join date : 08/04/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Fri Apr 09, 2010 12:57 pm

nuk e kam provuar .por me pelqen ta provoj lol! do te ishte bukur une me dy meshkuj.ta beja te tre vrimat Twisted Evil
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Fri Apr 09, 2010 9:01 pm

alis shkruajti:
nuk e kam provuar .por me pelqen ta provoj lol! do te ishte bukur une me dy meshkuj.ta beja te tre vrimat Twisted Evil


mire eke ti po te bien pak ters llogarite...dy meshkuj dhe tre vrima Arrow Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbdakuNumri i postimeve : 10
Join date : 14/04/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Wed Apr 14, 2010 2:54 am

Kurva shkruajti:
mua me pelqen seksi treshe,te jemi dy femra dhe nje mashkull.te pergedhelem dhe te lepihem me femren,ndersa mashkullin ta lidh per krevati dhe te vuaje...te na shohe ne te dyjave i terbuar...me pas do doja ti lidhja te dy dhe ti cmendja fare me veprime provokuese... Twisted Evil
SA DO ME PELQENTE ISHA UNE PERSONAZHI I MENDIMEVE TUA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PiqkaroshiNumri i postimeve : 16
Join date : 16/04/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Fri Apr 16, 2010 7:16 pm

Kurva , ake deshir met prangos ty ne karrik jo qysh ulesh po krejt kontra kryt posht kembve te karrikes dhe Pidhin nalt... dhe un met qi dej n mengjes hehehehe un e pelqej shum ket send ,,

Sa i perket temes ,,, nuk e pelqej shum po nese qelloj aty nuk e rrefuzoj hehehe , sesht interesant me nje lug me ngran dy veta hahahaha me mir njeri ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lefkassNumri i postimeve : 4
Join date : 27/02/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Sun Apr 18, 2010 11:59 pm

po por jo ne shqiperi . une e praktikova me dy goca nje shqiptare dhe nje ruse 21 dhe 25 vjece pagova rusen se shqiptarja erdhi gratis ishte mire dhe ekstreme se rusja e donte ne goj dhe shqiptares ja mora ne goj . se i thne mall vendi bounce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrushiiNumri i postimeve : 10
Join date : 19/05/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Wed May 19, 2010 9:00 pm

une e kam provuar seksin ne treshe me dy femra ato kan qen prostituka ,,avav pa e provuar skeni qka thoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MasteR-BoYNumri i postimeve : 36
Join date : 17/05/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Thu May 20, 2010 6:51 pm

Jam i bindur qe praktikohen seski 3 ne te gjith trojat shqiptare ose gjith Evrope kesaj kohe..
Te them mendimim tem,seks me 2 femra eesht per mua nje enderr qe enndrron!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.bisdoj.com
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Thu May 20, 2010 10:17 pm

po seksin treshe e praktikon kush ka deshire,jo vetem tek shqiptaret.tashme nuk eshte ndonje cudi e madhe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MasteR-BoYNumri i postimeve : 36
Join date : 17/05/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Thu May 20, 2010 11:38 pm

Po jam me ty lori.girl,por esht edhe cudi sepse ralle behen 3 persona dakrot per nje tresh.Sidoemos nje mashkull me dy ferma.A dy meshkuj me nje femer,mendoj se praktikohem me shume Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.bisdoj.com
xitiNumri i postimeve : 1
Join date : 21/05/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Fri May 21, 2010 12:56 am

te shqiptart a thuj qka spo vjen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mili 123Numri i postimeve : 65
Join date : 08/11/2009
Location : shqiperia etnike

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Tue May 25, 2010 12:58 pm

loli.girl shkruajti:
po seksin treshe e praktikon kush ka deshire,jo vetem tek shqiptaret.tashme nuk eshte ndonje cudi e madhe.

e bejm loli nese je takord Razz drunken
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Tue May 25, 2010 1:32 pm

mili 123 shkruajti:
loli.girl shkruajti:
po seksin treshe e praktikon kush ka deshire,jo vetem tek shqiptaret.tashme nuk eshte ndonje cudi e madhe.

e bejm loli nese je takord Razz drunken

po more...une ti dhe nje mashkull tjeter. Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mili 123Numri i postimeve : 65
Join date : 08/11/2009
Location : shqiperia etnike

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Thu May 27, 2010 12:32 pm

loli.girl shkruajti:
mili 123 shkruajti:
loli.girl shkruajti:
po seksin treshe e praktikon kush ka deshire,jo vetem tek shqiptaret.tashme nuk eshte ndonje cudi e madhe.

e bejm loli nese je takord Razz drunken

po more...une ti dhe nje mashkull tjeter. Wink

mir loli....cakto kohen dhe vendin lol! hahaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Thu May 27, 2010 1:47 pm

mili 123 shkruajti:
loli.girl shkruajti:
mili 123 shkruajti:
loli.girl shkruajti:
po seksin treshe e praktikon kush ka deshire,jo vetem tek shqiptaret.tashme nuk eshte ndonje cudi e madhe.

e bejm loli nese je takord Razz drunken

po more...une ti dhe nje mashkull tjeter. Wink

mir loli....cakto kohen dhe vendin lol! hahaaa

ok takohemi te shtunen ne oren 22.00....dhe personi i trete qe do jete me ne quhet .....KLODI Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
toger35Numri i postimeve : 1
Join date : 30/05/2010
Age : 44
Location : stuttgart

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Mon May 31, 2010 8:51 pm

sa ma shum persone qofshin femra ose mejshi aq me i nxehte behet sexi dhe mua me pelqen shum ende se kam provue por enderroj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
emri13Numri i postimeve : 13
Join date : 04/07/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Sun Jul 04, 2010 5:41 am

E kam merak sexuin ne 3she bile e kam bere disa here super eshte Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DloraNumri i postimeve : 4
Join date : 30/06/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Sun Jul 11, 2010 9:29 pm

emri13 shkruajti:
E kam merak sexuin ne 3she bile e kam bere disa here super eshte Smile


Edhe un do te deshiroja te jem aty loli girl & mili
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DloraNumri i postimeve : 4
Join date : 30/06/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Sun Jul 11, 2010 9:30 pm

Piqkaroshi shkruajti:
Kurva , ake deshir met prangos ty ne karrik jo qysh ulesh po krejt kontra kryt posht kembve te karrikes dhe Pidhin nalt... dhe un met qi dej n mengjes hehehehe un e pelqej shum ket send ,,

Sa i perket temes ,,, nuk e pelqej shum po nese qelloj aty nuk e rrefuzoj hehehe , sesht interesant me nje lug me ngran dy veta hahahaha me mir njeri ...


Piqkaroshi un do deshiroja menyren se si te pelqen te besh sex Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
emri13Numri i postimeve : 13
Join date : 04/07/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Tue Jul 13, 2010 6:38 am

Dlora shkruajti:
emri13 shkruajti:
E kam merak sexuin ne 3she bile e kam bere disa here super eshte Smile


Edhe un do te deshiroja te jem aty loli girl & mili


hajde pra te pres Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PussyMyMasterNumri i postimeve : 4
Join date : 27/07/2010

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Fri Oct 01, 2010 9:54 am

E kam bere edhe ne grup gjate pushimeve te mija ne Dubai, Tajland, Ibiza.
Nuk e kam bere me shqiptare sepse po ti thuash ndojkujt menjehere shperndahet lajmi si ke qene tornado.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
azisNumri i postimeve : 58
Join date : 23/07/2010

MesazhTitulli: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?    Tue Oct 05, 2010 9:18 am

Mua me pelqen shume sexi 3-she,ose me shume.
Njehere gjyshi im ka qene me 3 femra njeheresh,kete ma ka thene dajua kur po ja benim nje rumuneje te dy...
Kurse kur kam qene nje here ne Itali, e kam bere me 2 vajza shqiptare,studente atje.
Ato e kishin fixim ta benin kete me nje italian.
Une u hoqa si tille,s kuptohesha ic nga e folura,se jo per gje por italishten e qaj Razz,
dhe si perfundim kur mbaruam u thashe se ishte kenaqesi e madhe(ne shqip)
Ato ngelen pak ne fillim,pastaj me thane nga inati do ta marrim shpirtin,zhvishu prap se do fillojme nga fillimi....
Ehhhhh....C te te tregoj.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Tue Oct 05, 2010 12:22 pm

azis shkruajti:
Mua me pelqen shume sexi 3-she,ose me shume.
Njehere gjyshi im ka qene me 3 femra njeheresh,kete ma ka thene dajua kur po ja benim nje rumuneje te dy...
Kurse kur kam qene nje here ne Itali, e kam bere me 2 vajza shqiptare,studente atje.
Ato e kishin fixim ta benin kete me nje italian.
Une u hoqa si tille,s kuptohesha ic nga e folura,se jo per gje por italishten e qaj Razz,
dhe si perfundim kur mbaruam u thashe se ishte kenaqesi e madhe(ne shqip)
Ato ngelen pak ne fillim,pastaj me thane nga inati do ta marrim shpirtin,zhvishu prap se do fillojme nga fillimi....
Ehhhhh....C te te tregoj.....

nga sa kam pare dhe ne postimet e te tjereve i keni devijuar kesaj teme qe nuk flet per eksperiencat tuaja por eshte nje pyetje e thjeshte qe kerkon nje mendim tuajin.u drejtova tek postimi juaj i nderuar sepse nga sa kam pare ne cdo postim tuajin tregoni eksperiencat e kaluara ,por ne asnje teme nuk i pergjigjeni asaj cka kerkohet.me behet qejfi qe ju keni eksperienca nga me te ndryshmet ,por here pas here jepni ndonje mendim tuajin ne lidhje me temen Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
azisNumri i postimeve : 58
Join date : 23/07/2010

MesazhTitulli: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?    Wed Oct 06, 2010 10:28 am

Me duket se mendimet e mia jap,kur shkruaj une.
Dhe meqe tema perkonte me dicka qe me ka ndodh,mu duk normale qe ta jap pergjigjen me nje shembull konkret,pra sexi 3-she, nuk po vjen,ai ketu ka qene.
E kane bere me kohe.
Ne 8- vjecare,psh,e kemi bere njehere 6 meshkuj me nje femer, 2 nga 2.
Tre seanca 1 oreshe.
Kurse gjyshi me tregonte,se kur iknin burrat e fshatit nga frika e gjermanit,ai vinte fshehtas tek Asimeja dhe 2 kusherirat e saj,Esmaja dhe Sulltana..
Dhe e benin atje afer zjarrit,te qete, se s kishte kembe njeriu ne qarkullim.
Ose njehere ne nje tavoline pokeri,duke luajtur,ne fund ngelem 2 meshkuj,dhe 3 femrat qe punonin aty.
Edhe e beme te 5-te.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?   Today at 8:49 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

sex-i ne treshe,a po vjen edhe tek shqiptaret?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Seksi Shqiptar :: Me afer njeri-tjetrit. :: Diskutime shoqerore rreth seksit -