Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...
Seksi Shqiptar

SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk
 
ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
MiStErI xNumri i postimeve : 32
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Thu Aug 06, 2009 1:52 pm

Po hap kete teme se gjithom me kan len pershtypjen se femrat shqipetare jane nje hap mbrapa ne kete fushe. E them nga sa kam par deri tani.

Ju si mendoni?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kurva
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 76
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Thu Aug 06, 2009 10:29 pm

Po pse sdime ne?Cfare kemi ne qe sdime?Kemi pare mjaft filma,kemi lexuar,jemi ushtruar,dhe dime te bejme seks te forte madje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lentiNumri i postimeve : 10
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Fri Aug 07, 2009 1:15 am

Hmmm cka din cka din, bile as neper porno nuk ka skena te tilla, e dini edhe vet nuk kam nevoj me ja u sqaru
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blendiNumri i postimeve : 21
Join date : 07/08/2009

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Fri Aug 07, 2009 7:03 pm

po qysh more nuk din me ba sex femrat shqipetare bile bile jan ba profi
tash me than drejten edhe mashkujt duhet me diten per me ba femren me dit edhe ajo diqka
po mir mir kan perparu sidokos ne thithje t ekarit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MiStErI xNumri i postimeve : 32
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Sat Aug 08, 2009 8:00 pm

kohe e fundit ka fillu te ringjallet deshira sexuale edhe kultura ce do te thote jane me te hapura me dike qe e deshirojne te kryen mardhenje sexuale.se une nuk them se edhe per para ka pase mardhenje sexuale po vec diten e martese edhe keshtu rrale ndonjeres qe i hynte flaka dilte neper ara te misrit edhe gjente ndonje e ja mtruste.kurse tani gjerat kane ndryshura kultura sexuale po zhvillohet dita dite femrat e meshkujt jane me te lirshem ne bisedime me shoqerin me te dashura.mendimi ime eshte se nuk dine po po mesojne ne rekorde marrmendse
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
prishtinaliNumri i postimeve : 6
Join date : 07/08/2009

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Mon Aug 10, 2009 7:05 pm

Kam jetuar nje kohe te gjate ne zvicer, tani,jetoj ne Kosove prandaj , mundem me thene se shumica e femrat shqiptare, sodomos ne diaspor, fillojne shume heret (prej 14 vjet, nuk di sa eshte ne rregull) t i provojne teknikat e sex-it, dhe jane shume te lira ne mardhenje seksuale.
Pra,nuk mundemi te themi se femrat shqiptare nuk dine te bejne sex perkundrazi , mendoje se jane shume me te mira ne shtrat se sa femrat ne Europ.
Ne zvicer, eshte bere nje hulumtim ku cdo i dyti zvicran s paku nje here ne muaj e viziton lokalet publike por. as nje here nuk shkojne ku jane zvicranet por ku jane femrat balkanike apo aziatike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Mon Aug 10, 2009 7:10 pm

Po ka nga ato qe dine,madje shume mire,dhe qe e fillojne experiencen e tyre shume heret,qe ne fillimet e para te pubertetit,nuk keshillohet kaq heret fillimi i jetes seksuale,sepse do kishte demtime fizike dhe psiqike...
Por ka nga ato qe kan nje nivel shume te kufizuar,ku nuk dine as emrat e organeve me te thjeshta,nuk dine cfare eshte pika g,klitori dhe per te mos thene vagina apo penisi...Shume interesante prishtinali ajo qe thoni ju,pra dhe une kam degjuar se femrat ballkanike jane me terheqese dhe me seksi nga femrat e kontinenteve te tjera....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Tue Aug 25, 2009 4:19 pm

nuk mendoj se kane shume fantazi femrat shqiptare, pasi pjesa me e madhe kane shume komplekse dhe nuk clirohen totalisht gjate mardhenieve seksuale. aftesia e nje femre dallohet kur ben sex oral, duke perdorur shume gjuhen dhe buzet e njoma, pa krijuar gervishtje me dhembe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Fri Oct 30, 2009 5:53 pm

un kam bere seks me evropiane ama me shqiptare thjesht nuk ka........

un besoj qi n'varet shum 1° prej vet-vetes dhe 2° natyrisht edhe prej disponimit te femres.

nese un arriti te diskutoj me femren time dhe ti shqyrtojm hollesisht e me pasion qeshtjet e seksit athere un jam i bindur qe edhe partnerja jote do ta ket nje vizion tjeter per seksin dhe per vetedijen trupore t'asajn dhe tonde.

une, me shqiptare viq qi jom tranu ma shum... rabbit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
golden eyeNumri i postimeve : 21
Join date : 20/11/2009
Age : 31
Location : tirana

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Sun Nov 22, 2009 8:23 pm

KAM PARE SHUME FILMA ME T6E DASHUREN.. AJO MA KEPUT FARE KARIN KUR SHOHIM FILMA PORNO.EDHE QENDROJME SHTRIRE DHE AJO MBESHTET KOKEN TE KARI IM.E MERR DHE E FUT NE GOJE DHE E LEPIN EMBEL...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PornoboyNumri i postimeve : 4
Join date : 08/12/2009

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Mon Dec 14, 2009 11:23 am

Po more din
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sexyfaqe.com/
semixNumri i postimeve : 5
Join date : 25/02/2010

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Thu Feb 25, 2010 11:59 pm

Ehhh mor cuni,,,si duket ti veq ke pare e nuk paske provu e ketu ekziston nje dallim,,,normal qe te gjitha femrat nuk jan te njejta ne sex dhe secila prej tyre ka aftesit po edhe mangsit e tyre ne sex,,,por qka din disa femra shqiptare me ba sex,,tybe as ne pronofilma ste ka ra me i shikuuu,,por sa din nje femer me ba sex varet nga dy aspekte,,,deshira dhe pervoja ne sex si dhe imagjinata,,,u bonen tri...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lefkassNumri i postimeve : 4
Join date : 27/02/2010

MesazhTitulli: ANAL PSE JO   Mon Mar 08, 2010 2:34 pm

GJE E MIR DUHET TE JETE PO PER MENDIMIN TIM MBAROET NJHERE PUNE ME P..... DHE PO QE SE NUK PERMBUSHET PLANI
KALO DHE NJE XHIRO NA B.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
super crazyNumri i postimeve : 4
Join date : 04/04/2010
Age : 28
Location : tirana

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Sun Apr 04, 2010 11:46 am

po dine dine por kjo varet nga eksperienca.gjithsesi eshte edhe e vertete qe femrat shqiptare zakonisht kane komplekse dhe nuk jane te lirshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Sun Apr 04, 2010 2:22 pm

Shyqyr qe doli nje e sinqerte dhe e pranon realitetin, pothuajse te gjitha hiqen si experte Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
BaciiNumri i postimeve : 3
Join date : 07/04/2010

MesazhTitulli: Shum ska dhe shum kah.........   Wed Apr 07, 2010 11:45 am

Po se pari iLumt asaj qe din te bej seks edhe qe din te luj me jeten seksuale, po un them qe ka edhes hum femna qe ndoshat se meritojn te ben seks me to aq qe jan te pa ditshme te qojn dashuri seksuale.
Po ka Femna shqiptare q e vallahi Token ta drithin kur bajn Seks
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Thu Apr 08, 2010 10:06 pm

Bacii shkruajti:

Po ka Femna shqiptare q e vallahi Token ta drithin kur bajn Seks

Amin!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
alisNumri i postimeve : 14
Join date : 08/04/2010

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Fri Apr 09, 2010 12:48 pm

Varet me ke ben seks.Une jam shume pasjonanteme partnerin tim.. kam 12vjet dhe cdo dite eshte si heren e pare.Dhe i bej te gjitha ANAL,ORAL,VAGINAL Laughing Very Happy Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
alisNumri i postimeve : 14
Join date : 08/04/2010

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Fri Apr 09, 2010 12:50 pm

BEJ HARD SEX PORN Twisted Evil
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
BaciiNumri i postimeve : 3
Join date : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Fri Apr 09, 2010 7:52 pm

Alis po dheh mua me vje mir q ekah ksi Lloj Femna qe i bejn te gjithaa dhe shum duhet te ket kshtu si tih e jo " Vetem 20 % "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
tini>3Numri i postimeve : 1
Join date : 10/04/2010

MesazhTitulli: paj din din veq mej krahasu me femna te jashtit kerka sjon,se krejt din me ba sex!!!!   Sat Apr 10, 2010 2:30 pm

afro afro afro afro Arrow Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbdakuNumri i postimeve : 10
Join date : 14/04/2010

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Wed Apr 14, 2010 2:51 am

MiStErI x shkruajti:
Po hap kete teme se gjithom me kan len pershtypjen se femrat shqipetare jane nje hap mbrapa ne kete fushe. E them nga sa kam par deri tani.

Ju si mendoni?!
UNE MENDOJ SE PYLL PA DERRA SKA. FEMRAT SHIPTARE DIN TE BEJN SEKS PO TI KRAHASOSHE ME EVROPIANET JAN SHUM LARG DHE KRYESORJA ESHTE SE NUK E MBAJN VETEN FAREEEEEEEEEEEEEEEEE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MasteR-BoYNumri i postimeve : 36
Join date : 17/05/2010

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Thu May 20, 2010 6:10 pm

Mendoj se ajo kohe qe femrat shqiptare skan ditur te bejn seks,nuk esht me,gjeneratet e reja si vijne apo si neve,dime dhe shume mire!Nese partneret vijn deri tek bisedat e seskit te bisedojn te lire,ateher besoj se edhe seski behet fantastike.
Un per mua smund ta paramendoj nje seks pa paraloje ose oral etje tje..
Seski i ben te gjith njerezit te LUMTUR Razz :p :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.bisdoj.com
MasteR-BoYNumri i postimeve : 36
Join date : 17/05/2010

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Thu May 20, 2010 6:12 pm

alis shkruajti:
BEJ HARD SEX PORN Twisted Evil

Jam me tye,se perndryshe esht sesk i merzitur Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.bisdoj.com
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Thu May 20, 2010 10:21 pm

alis shkruajti:
BEJ HARD SEX PORN Twisted Evil

qe do te thote...cfare eshte hard sex porn sipas teje?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Thu May 20, 2010 10:23 pm

ne ditet e sotme fillojne edukaten seksuale qe ne bankat e shkolles ,lexohet shume rreth seksit dhe ne internet gjen shume informacion .njekohesisht edhe dvd ap channel X ndihmon shume ne eksperiencen seksuale.pprandaj nuk eshte me si dikur.sot jane te gjithe te gatshem e te mesuar Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MasteR-BoYNumri i postimeve : 36
Join date : 17/05/2010

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Thu May 20, 2010 11:17 pm

loli.girl shkruajti:
ne ditet e sotme fillojne edukaten seksuale qe ne bankat e shkolles ,lexohet shume rreth seksit dhe ne internet gjen shume informacion .njekohesisht edhe dvd ap channel X ndihmon shume ne eksperiencen seksuale.pprandaj nuk eshte me si dikur.sot jane te gjithe te gatshem e te mesuar Smile

Se pari pyetjes tend,Hard Porn me nje fjal esht seks i rrept.Dhe ku e kishe fjalen te suksualizi i sotshme esht i cmendur.. Mua me kujtohen vitet e shkolles fillore,as qe nuk e dishin se cfar esht porn,e kur ti shikosh tani kto gjeneratet qe rriten,gjith te seksualiur ne koke,veshje sa me seksi,femite gjith me frizura e etje etje.Bote e seksualizur sote Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.bisdoj.com
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Wed Dec 01, 2010 11:46 am

Dua te shtoj se nese femra gjen partnerin e pershtatshem ,jo vetem ato shqiptare po cdo lloj femre ,shpreh talentin dhe fantazine e saj .
Ne kete rast une do doja te shtroja te njejten pyetje dhe do kerkoja argumente per pergjigjen tuaj te nderuar meshkuj: Po meshkujt shqiptare a dine te bejne seks?????????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy-GirlNumri i postimeve : 15
Join date : 29/05/2010
Location : z••¤(`×[¤ (SuueDii) ¤]×´)¤••

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Thu Dec 16, 2010 12:07 pm

Dim edhe ate shuume Miire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
karzezakiNumri i postimeve : 2
Join date : 27/12/2010

MesazhTitulli: gj   Wed Jan 12, 2011 2:22 am

bbbj

Edituar për herë të fundit nga karzezaki në Thu Aug 25, 2011 2:45 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kacojaNumri i postimeve : 1
Join date : 04/03/2011

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Fri Mar 04, 2011 9:25 pm

varet cfar jane duke bere te shkretat, sex apo dashuri?
seksi do pjekurine e tij, nuk mund te jene njesoj 15 vjecaret me 25 vjecaret..... pastaj femrat varen shume nga partneret, eksperiencat, jane qenie te ndjeshme.... dhe kur e bejne me shpirt jane ekstra sexy :-)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gocaNumri i postimeve : 1
Join date : 01/08/2011

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Mon Aug 01, 2011 1:05 am

un jam nje goc 22 vj jetoj prej shum vitesh ne gr dhe kam gati 3 muaji qe bera nje porno ne germany..................varet sesa mund te dij se jan ca goca qe thon jo se mar karin ne goj jo se bej nga mbrapa e shum e shum budalliqe ne sex nuk ka komplexe kur je ne shtrat me njeriun qe do i ben gjithcka gjithca un pervete kshu jam dhe kur kam ber videon sado qe ish pun un prap jam kenaq shum...ciao nga goca fierake
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Sat Aug 06, 2011 12:56 pm

goca shkruajti:
un jam nje goc 22 vj jetoj prej shum vitesh ne gr dhe kam gati 3 muaji qe bera nje porno ne germany..................varet sesa mund te dij se jan ca goca qe thon jo se mar karin ne goj jo se bej nga mbrapa e shum e shum budalliqe ne sex nuk ka komplexe kur je ne shtrat me njeriun qe do i ben gjithcka gjithca un pervete kshu jam dhe kur kam ber videon sado qe ish pun un prap jam kenaq shum...ciao nga goca fierake

Bravo Gocë,

sukseksi eshte kur ik kompleksi, dhe arrin seksi...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
albaniavloreNumri i postimeve : 92
Join date : 17/02/2011

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Tue Aug 09, 2011 12:04 am

femrat shqiptare dine te bejne sex vetem per lek,por edhe ne ato raste ta shpifin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Thu Aug 11, 2011 8:38 pm

albaniavlore shkruajti:
femrat shqiptare dine te bejne sex vetem per lek,por edhe ne ato raste ta shpifin.

cfar komente i poshter.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
albaniavloreNumri i postimeve : 92
Join date : 17/02/2011

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Wed Aug 17, 2011 12:15 pm

bucko te vjen mire apo ste vjen mire e zeza qe eshte e zeze nuk mund te jete as gri as jeshile , ky eshte mendimi im ti tendin e ke thene ok dhe mos na rrompere shume
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
papardonNumri i postimeve : 6
Join date : 28/09/2011
Location : kosov

MesazhTitulli: pershendetje   Fri Sep 30, 2011 2:46 pm

po me shqipetar dhe shqipetare nuk ka bre i ke per sex e per qka te duash.
po te me ipej mundesia me pas sex me nga nje vajz nga secili nacionalitet nga krejt bota qdo te dyten her e kisha perserit me shqipetare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Wed Oct 26, 2011 3:06 pm

albaniavlore shkruajti:
bucko te vjen mire apo ste vjen mire e zeza qe eshte e zeze nuk mund te jete as gri as jeshile , ky eshte mendimi im ti tendin e ke thene ok dhe mos na rrompere shume

cila qenka e zeza sipas teje ...qe nuk na qenka as gri e as jeshile??? ke bere ndonjehere seks me ndonje femer shqiptare???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
albaniavloreNumri i postimeve : 92
Join date : 17/02/2011

MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Mon Oct 31, 2011 8:18 pm

Qe te thuash te drejten se femrat shqiptare bejne sex per para sipas buck qenka poshtersi,sepse u dashka qe te jemi te gjithe ne nje mendje me ato qe thoshte "i dituri apo i pari" kjo eshte e verteta qe per mua eshte e zeze dhe nuk eshte as gri dhe as jeshile.Perse u dashka qe per nje te vertete per mua te me imponohet nje mendim jo imi,sejcili ka preferencat dhe shijet e veta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!   Today at 2:03 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

A dine femrat shqiptare te bejne seks ?!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Seksi Shqiptar :: Me afer njeri-tjetrit. :: Diskutime shoqerore rreth seksit -