Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...
Seksi Shqiptar

SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk
 
ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 

Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?
 Anal?
 Vaginal?
 Oral?
Shiko rezultatin
Autori Mesazh
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Wed Aug 05, 2009 5:45 pm

Jepni pergjigjen tuaj,ashtu dhe mund te votoni...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
iliriaNumri i postimeve : 1
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Thu Aug 13, 2009 8:42 pm

Seksiologu shkruajti:
Jepni pergjigjen tuaj,ashtu dhe mund te votoni...
seksi anal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Thu Aug 13, 2009 8:45 pm

Mund te na flasesh me gjere?Pse te pelqen ai lloj seksi apo ku di une?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
mret1Numri i postimeve : 3
Join date : 14/08/2009
Age : 28

MesazhTitulli: hehe   Fri Aug 14, 2009 11:25 pm

me shum me pelqen seksi oral se e me dukete se me mir rreshqete masandej ne sekset tjera si te ishten ndonje top qeliku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kurva
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 76
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Sat Aug 15, 2009 9:18 am

hahahahha mbret1,me shkrive fare,mua te tre sekset me pelqejne...mjaftojne te dije ta beje mashkulli dhe gjithcka eshte ok.. Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Tue Aug 25, 2009 4:42 pm

me pelqen seksi oral shume por ne te njejten kohe dhe ai vaginal.psh nuk do ishte keq ne mes dy meshkujsh. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bujar_chNumri i postimeve : 1
Join date : 09/09/2009
Location : schweiz

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Thu Sep 10, 2009 1:28 pm

Basketball seksi eshte nje gje qe zot e ka fal me te mllekurueshme ne bote qe te dy qiftaat te jen te lumtur se pa seks nuk ka dhe jete eshte sikur ajri qe na e perdorim per te jetuare dhe seksi eshte i njejt flm .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ylli_ukNumri i postimeve : 1
Join date : 12/09/2009
Age : 36
Location : london

MesazhTitulli: seksi oral   Sat Sep 12, 2009 12:34 am

hmmmm qa te them i kam provo qe te gjitha llojet e seksit oral,vaginal dhe anal edhe pse skam shum fat ne anal te mira jan qe te gjith mirepo per mendimin tim masi qe skam shum fat ne anal e preferoi oral shume shkrihem kur te ma merr ne goj me jep fuqi qe te ndjej nje orgasm te madhe .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sarcastisNumri i postimeve : 1
Join date : 12/09/2009

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Sat Sep 12, 2009 10:44 pm

normale qe pidhi ngelet madheshtore, te tjerat jane aksesore....elio
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sykaltriNumri i postimeve : 9
Join date : 25/08/2009
Age : 31
Location : gb

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Wed Sep 30, 2009 12:07 pm

mir eka loli girl veq jam ka epercjelli qaposhkun sepse poja qellon ne te kunderten loli girl ne mes dy femrave uffff.......... knaqsi a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Mon Nov 09, 2009 2:51 am

te tre mundesite me pelqejne, por me trendafil nuk ka...lezet!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mili 123Numri i postimeve : 65
Join date : 08/11/2009
Location : shqiperia etnike

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Tue Nov 10, 2009 9:59 am

un lexova komentet e juaja...un kam provu gjitha pozitat por at anal jo e urrej sme pelqen....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Thu Nov 12, 2009 1:37 am

ta shterngon ma shum mili... Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mili 123Numri i postimeve : 65
Join date : 08/11/2009
Location : shqiperia etnike

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Tue Nov 24, 2009 10:00 am

Buck shkruajti:
ta shterngon ma shum mili... Laughing

se di vllaqko...sme duket seks.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
anediNumri i postimeve : 1
Join date : 11/11/2009

MesazhTitulli: anedi   Wed Nov 25, 2009 4:01 am

kuptohet se vgin me pelqen m shum Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Sat Nov 28, 2009 7:14 pm

mili 123 shkruajti:
Buck shkruajti:
ta shterngon ma shum mili... Laughing

se di vllaqko...sme duket seks.

nejse, nashta sta kona fort ama me thon qi s'o seks po m'doket pak e teprushme. ti a e ke pa sa njeri fol rreth seks-analit e sa t'qimjet bohen n'bir t'boethe?

sigurisht qi o seks, edhe i mir bilemi.

Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mili 123Numri i postimeve : 65
Join date : 08/11/2009
Location : shqiperia etnike

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Wed Dec 02, 2009 1:54 pm

Buck shkruajti:
mili 123 shkruajti:
Buck shkruajti:
ta shterngon ma shum mili... Laughing

se di vllaqko...sme duket seks.

nejse, nashta sta kona fort ama me thon qi s'o seks po m'doket pak e teprushme. ti a e ke pa sa njeri fol rreth seks-analit e sa t'qimjet bohen n'bir t'boethe?

sigurisht qi o seks, edhe i mir bilemi.

Laughing

sme duket se esht higjenike geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Wed Dec 02, 2009 9:39 pm

haha...jo mir e ki...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ximmyNumri i postimeve : 1
Join date : 13/03/2010

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Sat Mar 13, 2010 4:46 pm

seksi veginal me se shumti lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lulizimiiNumri i postimeve : 1
Join date : 22/03/2010

MesazhTitulli: tung   Thu Mar 25, 2010 10:32 pm

jupershendes sex anal endoj une esht sex me ndjenja dhe maemira e smirave esht kunder shtatzanis mu mbrojt dhe mos me pas probleme esht nji ndnjenj e fort ka dallim prej ati vagjinal. po njeriu e ka mendimin e vet dhe gjdokend nuk esht knaqsija e njejt .tung
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
alisNumri i postimeve : 14
Join date : 08/04/2010

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Fri Apr 09, 2010 12:21 pm

me pelqen ANAL/ VAGINAL/ORAL.jam per te treja.Anali me eksiton ..orali me kenaq ,vaginali me con ne ekstaze Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Sat Apr 10, 2010 12:53 pm

sa per temen ,kam qene gjithmone kundra seksit anal dhe do vazhdoj ta kundershtoj.seks vaginal dhe oral eshte gjithmone nje kenaqesi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbdakuNumri i postimeve : 10
Join date : 14/04/2010

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Thu Apr 15, 2010 3:39 am

sot pak jan gocat e virgjera dhe ato te ira pak prandaj nuk ndjene shume lezet kurse bytha eshte e ngusht dhe ndjen lezet sikur po cvirgjeron nje femer 16vj se eshte shum e ngusht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
infermieriNumri i postimeve : 3
Join date : 15/04/2010
Age : 29
Location : korca

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Thu Apr 15, 2010 7:19 pm

seks vaginal te fuqishem me ulerima po te kete mundesi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PESHKAKARINumri i postimeve : 4
Join date : 16/04/2010
Age : 34

MesazhTitulli: uuhhhh sexi vagina   Fri Apr 16, 2010 7:01 pm

O more njerz Sexi VAGINA E ME TA QI E KPUT QE kur ta qish me ik femra se po i bjen te fikt nga lezeti ..kjo eshte pergjegjia ime nga prevoja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kuka002@hotmail.comNumri i postimeve : 2
Join date : 23/04/2010

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Mon Apr 26, 2010 4:02 pm

sexi oral me te vertet eshte sex pas qdo fillimi nje her duhet orali qe te ngrithet e mandej shohim ku e fusim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
im_angelNumri i postimeve : 1
Join date : 01/03/2010

MesazhTitulli: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Thu Apr 29, 2010 4:17 pm

vaginal esht seksi me i perdorshem dhe me i pelqyer...mua ky lloj me plq personalisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
strong_07Numri i postimeve : 1
Join date : 05/05/2010

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Wed May 05, 2010 8:15 pm

a ka gje me te bukur se seksi vaginal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhinoNumri i postimeve : 13
Join date : 23/02/2010

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Thu May 06, 2010 10:11 am

sa per seksin anal ta keshilloj ta provosh po te jete mashkulli qe di ata beje eshte shume e mire kete e kame nga pervoja ime personale me disa femra qe e kam bere sepse kur te ta fus karin duhet delikates deri sa te behet gati bytha. pastaj nese do dhe seksi me dy femra nuk esht i keqloli.girl shkruajti:
sa per temen ,kam qene gjithmone kundra seksit anal dhe do vazhdoj ta kundershtoj.seks vaginal dhe oral eshte gjithmone nje kenaqesi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.freeones.com
MasteR-BoYNumri i postimeve : 36
Join date : 17/05/2010

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Mon May 17, 2010 2:10 pm

Hmm
Oral
Vaginal dhe Anan te 3 jan shum te lezetshem :=
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.bisdoj.com
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Thu May 20, 2010 10:25 pm

vazhdoj te kem te njejtin mendim....seks vaginal dhe oral
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MasteR-BoYNumri i postimeve : 36
Join date : 17/05/2010

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Thu May 20, 2010 11:40 pm

Te mesosh,te perjetosh gjera te reja nuk do ishte keq,pra njeriu fol gjithmon nga provoja Razz nuk esht edhe keq Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.bisdoj.com
sedo loniNumri i postimeve : 3
Join date : 12/06/2010

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Sat Jun 12, 2010 6:53 pm

iliria shkruajti:
Seksiologu shkruajti:
Jepni pergjigjen tuaj,ashtu dhe mund te votoni...
seksi anal
vignal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sedo loniNumri i postimeve : 3
Join date : 12/06/2010

MesazhTitulli: vaginal dhe oral   Sat Jun 12, 2010 6:56 pm

un gjithmon e dua seksin vaginal dhe oral
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sexymanNumri i postimeve : 1
Join date : 30/07/2010

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Fri Jul 30, 2010 2:50 pm

pershendetje... te tre pozitat jan te knaqshme nese din ti shfrytezosh ato....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
suelaNumri i postimeve : 5
Join date : 15/08/2010

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Sun Aug 15, 2010 11:45 am

oral me pelqen shume
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gezimiielNumri i postimeve : 5
Join date : 18/08/2010
Age : 48

MesazhTitulli: jan per seksin vaginal   Fri Aug 20, 2010 8:38 am

Mua me pelqen kur qi ne pozcion klasik dmth siper femres dhe te vazhdoja shtu.. mendoj se edhe femra ndjehet femer keshtu apo jo ,pasi eshte nene pushteine mashkullit.. mendoj une..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Mon Sep 27, 2010 1:22 pm

lulizimii shkruajti:
jupershendes sex anal endoj une esht sex me ndjenja dhe maemira e smirave esht kunder shtatzanis mu mbrojt dhe mos me pas probleme esht nji ndnjenj e fort ka dallim prej ati vagjinal. po njeriu e ka mendimin e vet dhe gjdokend nuk esht knaqsija e njejt .tung


e bukur kjo.po nderhyj pak ne ate qe ju mendoni,por pa keqkuptime.se imagjinoj dot qe seksi anal te jete seks me ndjenja,pastaj sa per shtatezanine ka kontraceptive .zoti ka dhene tjeter gje per tu shfrytezuar .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
azisNumri i postimeve : 58
Join date : 23/07/2010

MesazhTitulli: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Tue Sep 28, 2010 11:54 am

Mua me shume me pelqen pozicioni shetites,dmth kur une e cmontoj penisin tim dhe ja le asaj ne p.... dhe ajo bredh si pidh i marre neper dhome,...Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy-GirlNumri i postimeve : 15
Join date : 29/05/2010
Location : z••¤(`×[¤ (SuueDii) ¤]×´)¤••

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Wed Oct 06, 2010 9:10 am

oral e duaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lonitNumri i postimeve : 1
Join date : 03/11/2009

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Wed Oct 13, 2010 8:56 am

po te 3 sexet me pelqejn...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ezmeriNumri i postimeve : 1
Join date : 27/04/2011
Age : 36
Location : tirane

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Fri May 13, 2011 2:08 pm

anali eshte 1 kenaqesi me vete gjithmon dhe nqs dhe partnerja do e pelqej me te njejten menyr jo thjesht sa me i be qefin partnerit Question
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
diali i keqNumri i postimeve : 1
Join date : 11/09/2011

MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Wed Sep 14, 2011 8:01 pm

per mua nuk ka renesi ca seksi behe.e rendesishme eshte si e bene.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?   Today at 1:37 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cili Seks Ju Pelqen Me Shume?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Seksi Shqiptar :: Argetim/Sondazhe & Kuitse :: Sondazhe -