Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...
Seksi Shqiptar

SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk
 
ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Autori Mesazh
MiStErI xNumri i postimeve : 32
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Aug 06, 2009 2:22 pm

Nje pyetje?

A lepini pidhin e partneres suaj qe e keni ne krevat kur coni dashuri apo vetem karrin ja futni? A e dini se nese nje femer e lepijne ne pidh ajo kallet me shume se kur ja fut karrin.

Pres kometntet tuaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kurva
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 76
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Aug 06, 2009 2:32 pm

Po kane filluar keto kohet e fundit qe te lepijne mire madje,mua pervete i dashuri im ma lepin,dhe ja lepij....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KosovariNumri i postimeve : 10
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Aug 06, 2009 6:21 pm

po dhe fort e kan vrejt dhe keta se aty eshte lezeti me i madh ore nuk jan te prapambetur shtetet tj se po si lepive pidhin ska sex ose mund ta kalosha ate nate me te te nesermen harroje se do ta kesh pran vetes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Aug 06, 2009 6:28 pm

Po nuk mund te themi "lepirje pidhi"por shume thjeshte stimulimi i klitorit me gjuhe,pse me gjuhe?Sepse me gishta mund ta demtojme,se gishtat jane te forte dhe jo te lagesht.Ndersa gjuha eshte e bute e njome e nxehte,nese ti i lepin klitorin nje femre,ajo ndihet njelloj sikur te lepijne ty penisin...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
blendiNumri i postimeve : 21
Join date : 07/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Fri Aug 07, 2009 7:37 pm

aman bre lipirja e pidhit asht sen i amle
veq mvaret qfar pidhi ki ne dor per me lipij valla
mu mka ndodh njeher tu elipi nje pidh mka qellu nje kime jam kan ka des prej tugi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MiStErI xNumri i postimeve : 32
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Sat Aug 08, 2009 7:53 pm

varet personi qe ju do te kryeni aktin sexual ne shume raste une kam refuzura se ketu ndikojne ca gjera qe duhe ti kete femra qe kryesorja eshte pastertija e dyta ka ngaje qe ju ka bo leshi kaqurrel nga ti fuseshunet se mbytesh e keshtu varet me raste
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Tue Aug 25, 2009 4:30 pm

ish i dashuri im ishte fantastik per kete pune, e adhuronte te ma lepinte dhe e bente me kenaqesine me te madhe.buze te buta, te njoma dhe shume butesisht...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gate7Numri i postimeve : 3
Join date : 03/09/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Sep 03, 2009 7:18 pm

si jo,,,,,,,,,aty eshte lezeti,,,,,,,,,,,,,,, Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Fri Oct 30, 2009 5:40 pm

i kom plot shok t'cilit thojn qi mi ja lpi trendafilin femres osht ni sen e "gerditshme"!!!

un per vete kallna per ni pidh t'lakt. po seni interesant osht qi n'varet edhe prej teje per lagshti Laughing

qysh mos me lpi?

ty ja lpi pidhucin un nxehna edhe ma shum. Tash, s'po di mir a po mpelqen ma shum mu mi ja lpi a a asaj?

vetem le t'jet e paster... tongue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
djal_i_keq
VIP
VIP


Numri i postimeve : 55
Join date : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Sun Nov 01, 2009 8:14 pm

MiStErI x shkruajti:
varet personi qe ju do te kryeni aktin sexual ne shume raste une kam refuzura se ketu ndikojne ca gjera qe duhe ti kete femra qe kryesorja eshte pastertija e dyta ka ngaje qe ju ka bo leshi kaqurrel nga ti fuseshunet se mbytesh e keshtu varet me raste

aii me kujtohet ni her ni rast kur ekom qu ni femer me ni ven e kur ja kom hek brekt qaq shum qe ju kish rrit leshi edhe mestracionet e bardha i kish pas ju kish pas bo aty si akullore me shllag e leje mo era qysh i vike un perveti kur ekom pa veq i kom than veshu se po tqi gubavicen e nanes ha edhe skom mujt me qi,

e lipiiii edhe fort bile ama mu kon e lane mir edhe pa as ni kime lesh aty se perndryshe...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Sun Nov 01, 2009 11:06 pm

Ababababababa, na e shpife or burre, sme behet me te lepij gje Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
QikaNumri i postimeve : 7
Join date : 01/11/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Sun Nov 01, 2009 11:19 pm

hehhehe oo djali i keq nuk ke faj valla me qen e pa paster qysh more me ja shti gjuhen aty merna,ncncncn qka nuk ka...ama un vdes pas gjuhes mmmm kur mendoj veq mvjen orgazma se jo me pas gjuhen merna...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Mon Nov 02, 2009 12:57 am

Nje dush para aktit seksual nuk do ishte keq, duke u lare e duke e nxehur situaten qe ne dush, nje rruge e dy tre pune Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
QikaNumri i postimeve : 7
Join date : 01/11/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Mon Nov 02, 2009 1:55 am

sexology qka kisha pas qef masi te kisha bo dush me ta shti koken te komt e mija Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Mon Nov 02, 2009 1:25 pm

Une te them te drejten i kam nje pale kembe ku e shti koken, keshtu qe nuk ben mire qe te futesh koken vend e pa vend Very Happy ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
QikaNumri i postimeve : 7
Join date : 01/11/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Mon Nov 02, 2009 9:34 pm

mvaret se te kush e fut se nuk i bjen pishman edhe vend e pa vend me fut Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Tue Nov 03, 2009 9:14 pm

oj qika mos ma luj seksolgun se ja kam lyp kohe shume para teje e ska pranu.po dhe une skam me e len rehat.ec oj qika e shofim ke po don
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
QikaNumri i postimeve : 7
Join date : 01/11/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Tue Nov 03, 2009 10:39 pm

Loli girl valla une nuk ja lypi,ama ke per ta par se ka me ma dhon hiq pa ja lyp Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
djal_i_keq
VIP
VIP


Numri i postimeve : 55
Join date : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Wed Nov 04, 2009 1:45 pm

hahah seksiolog keq bre tu paskan gju kto qikat po si duket seksiologu e ka ma te miren e sjav nin shum per juve,a eshte keshtu seksiolog apo mos po gaboj naj sen un.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Wed Nov 04, 2009 2:22 pm

Jam dakort me parafolsin Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Wed Nov 04, 2009 2:31 pm

Qika shkruajti:
Loli girl valla une nuk ja lypi,ama ke per ta par se ka me ma dhon hiq pa ja lyp Razz


ok qika po te hap rruge,jo per gje po nuk jam une qe i lutem djemve jane ata qe me luten mua.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kurva
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 76
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Nov 05, 2009 11:25 pm

Paska plasur konkurenca ketej, o po lereni te shkretin rehat, e shihni partneret tuaj te jua lepijne se me sa shoh qenka keq puna per lepirje ketej Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KosovariNumri i postimeve : 10
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Tue Nov 10, 2009 11:51 am

sociologu paska kris gazepi per ty ketu nese te duhet ndihem jam i gateshem te bombardoj nga te gjitzha anet bom
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mili 123Numri i postimeve : 65
Join date : 08/11/2009
Location : shqiperia etnike

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Tue Nov 10, 2009 12:51 pm

normal se djemt shqiptar e lepijn pidhin.....gjat aktit un nuk e konsideroj sex nese se lepij... Razz Razz kam deshir me ja lepij dh epastaj ajo..esht kenaqesi.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ylli0Numri i postimeve : 1
Join date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Fri Nov 13, 2009 7:41 pm

hehhehe oo djali i keq nuk ke faj valla me qen e pa paster qysh more me ja shti gjuhen aty merna,ncncncn qka nuk ka...ama un vdes pas gjuhes mmmm kur mendoj veq mvjen orgazma se jo me pas gjuhen merna...


hahhahha oj qiko,,e kishin pyt nje her nje jevg,,(rom) ke lep ndo nje her ne jeten tend pidh te pastert,,jevgu u pergjigj,,po qka ke per te lepi aty

un mendoj se ehst tem vetem se te diskutohet diq,mos te rihet kot,,se nuk ka djal qe nuk lepin dhe nuk ka femer qe nuk mirmban veten
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
apostolis_69Numri i postimeve : 10
Join date : 17/11/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Tue Nov 17, 2009 11:09 pm

per mendimin tim po nuk pati pak gjuhe ose [llape] nuk behet sex i duhur ....
une qe po e them kete besoj se duhet dicka e mire ...sepse une nuk kam provuar... Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
golden eyeNumri i postimeve : 21
Join date : 20/11/2009
Age : 31
Location : tirana

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Fri Nov 20, 2009 10:10 pm

SI NUK E LEPIJNE!!POR JO TE GJITHE.VARET NGA LLOJI I FEMRES.KA FEMRA QE JA VLEJNE TJU LEPIJSH PIDHIN GJITHMONE PARA SEKSIT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Berti20Numri i postimeve : 7
Join date : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Tue Dec 01, 2009 9:18 pm

Oooo Mos behi merak oj femra se nuk osht veq sexiologu qe din me shti guhen mir po qe ku jam edhe un ktu nese jeni te interesume per kete pun mund ta bejm ku te doni dhe kur te doni jam i gatshem edhe me pervoj Very Happy

Sa per te lepime edhe mua shum me pelqen kur ja peli ndonje femre se e ndjej knaqesin te cilen e ndjen ajo ne ato qaste Exclamation
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Wed Dec 02, 2009 11:02 am

Hahahahahahaha, me fal por kush ka thene qe une di te bej seks oral me mire se te gjith?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
Berti20Numri i postimeve : 7
Join date : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Wed Dec 02, 2009 5:31 pm

po sa mujta me kuptu une ti koke experti ktu Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
redon lazeNumri i postimeve : 1
Join date : 17/12/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Dec 17, 2009 4:07 am

po re vella e lepine kurse per femren nuke edi
??????????????????????????????????????????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
maraklia i pidhitNumri i postimeve : 3
Join date : 27/12/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Sun Dec 27, 2009 1:15 pm

po un mendoj nes ben sekse me nje pidh e nuk ja lipihen pidhin nuk azgje per mua se pe liph pidhin eshte sikure te hakshe buke e nuk pi uj asnjeher a eshte mire per ate arsue duhet me lipih pidhin sefte tani me ba sekse un pervet vdes per me lipih pidhin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ismetiNumri i postimeve : 1
Join date : 03/01/2010

MesazhTitulli: PO   Sun Jan 03, 2010 2:51 pm

Ky postim eshte modifikuar, pasi ka patur ofeze ndaj atij qe ka hapur kete teme, perjashtohesh per nje jave ismet....

Shendet e te mira nga Seksiologu


Edituar për herë të fundit nga Seksiologu në Sun Jan 03, 2010 3:18 pm, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : Ofendime ndaj antareve...)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
qali_ausNumri i postimeve : 7
Join date : 04/10/2009
Age : 36
Location : austri

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Fri Jan 08, 2010 2:51 am

po ku ben more pa ja lepi pidhin femres mmmmmmmmmmmmm
knaqsi emadhe i harrojn te gjitha kur jau shtin gjuhen ne pidh. a asht ashtu lolli_girl ani kur te laget ohohoh
kenaqsi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
buli86Numri i postimeve : 7
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Location : maqedoni

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Fri Jan 08, 2010 3:51 am

nese nje femre nuk ja lipi pidhin gjat sexit smu duket mu qe kam ba sex me at femer eshte nje sen qe smuj me nejt pa eba e pa e lipi at sen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arddiNumri i postimeve : 1
Join date : 18/02/2010

MesazhTitulli: big   Fri Feb 19, 2010 3:26 am

iha me shum knaqesi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhangoNumri i postimeve : 4
Join date : 08/01/2010
Location : macedonija

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Sun Feb 21, 2010 1:14 am

une spari kam qef me ma thith nier mandej une me ja lipi pidhin ekam merak shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
seksi_boyyNumri i postimeve : 10
Join date : 21/02/2010
Location : ferizaj

MesazhTitulli: upssssssssssssssss   Mon Feb 22, 2010 2:39 pm

mvaret prej gjendjes se femres ne qfar gjendje esht a ja vlen apo jo ..........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhinoNumri i postimeve : 13
Join date : 23/02/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Wed Feb 24, 2010 2:52 pm

sigurisht qe po eshte i shijshem kur eshte i rruar mire dhe me arome te mire ja vlen tja lepish
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.freeones.com
semixNumri i postimeve : 5
Join date : 25/02/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Sat Feb 27, 2010 1:00 pm

Ooo lpini bre lpini kurr mos u ndalni,,,se fajet i kan prinderit tane qe kur ishim te vogel na blejshin akullore e lepiska,,,e tash ne vend tyre po lpijm pidha e karuca...po normal qe per me perjetu sex te mir duhet te hysh ne boten e sexit dhe imagjinates,,,un sun boj sex ne terr e leje mos me pas sex oral,se analin fort se pelqej pe ruj per ma von se me i ba krejta tash me bahet bajat gjithqka,,hehehehe,,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besarNumri i postimeve : 1
Join date : 06/03/2010

MesazhTitulli: hi   Sat Mar 06, 2010 6:32 pm

-----modifikuar nga administratori per arsye fjalesh banale-----
pidhi u kriju per me e shti karin ne pidh e jo per me hanger ........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
beharNumri i postimeve : 2
Join date : 06/04/2010

MesazhTitulli: shumm sexi   Tue Apr 06, 2010 5:27 pm

une per veti jam 28 vjet kam fillu me lipi pidhin qe 10 vite she kur ta thithi pidhinn tranona mu qohet karii mu bohet dru edhe bothen e lipinn e ha krejtt bothenn e pidhinn e thithi plus cicatt i thithi she i shtrengoj me duart e miaa te omla edhe veshinn e lipi shumm sigomos kur ta fus karin en pidh e lipi veshinn shummm ja knaqi veshin te dashures simeee ja lipi pidhinn ja aji tu e thithh shumm e ha pidhinn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Tue Apr 06, 2010 7:00 pm

behar shkruajti:
une per veti jam 28 vjet kam fillu me lipi pidhin qe 10 vite she kur ta thithi pidhinn tranona mu qohet karii mu bohet dru edhe bothen e lipinn e ha krejtt bothenn e pidhinn e thithi plus cicatt i thithi she i shtrengoj me duart e miaa te omla edhe veshinn e lipi shumm sigomos kur ta fus karin en pidh e lipi veshinn shummm ja knaqi veshin te dashures simeee ja lipi pidhinn ja aji tu e thithh shumm e ha pidhinn


mund ta sforconi veten here pas here dhe te shpreheni pak me kendshem,siç i ka hije personave normale.forum erotik nuk do te thote te flasim cte na vije per mbare.ti zoteri ke bere film porno ketu me gjithe keto shpiegime,kur shume mire me nje fjali te vetme i ishe pergjigjur temes.nje pyetje i nderuar antar...kur i je pergjigjur temes me nje dore ke shkruar.?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Apr 08, 2010 10:09 pm

loli.girl shkruajti:
behar shkruajti:
une per veti jam 28 vjet kam fillu me lipi pidhin qe 10 vite she kur ta thithi pidhinn tranona mu qohet karii mu bohet dru edhe bothen e lipinn e ha krejtt bothenn e pidhinn e thithi plus cicatt i thithi she i shtrengoj me duart e miaa te omla edhe veshinn e lipi shumm sigomos kur ta fus karin en pidh e lipi veshinn shummm ja knaqi veshin te dashures simeee ja lipi pidhinn ja aji tu e thithh shumm e ha pidhinn


kur i je pergjigjur temes me nje dore ke shkruar.?

Po me nje dore, kurse me te tjetren...hehe e pastaj me syt e ballit te cicat e tua Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Apr 08, 2010 10:14 pm

Nese edhe heshtja eshte komunikim, kjo do te thote qe te gjithat instrumente qe i perdorim per komunikim jane komunikuese, pamvaresisht nga strategjia e komunikimt (gojore, fizike, digjitale...).

Pra edhe fotoja e jote eshte pak si porno, nejse, soft-porno... Smile

me rrespekt loli-qupez...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
alisNumri i postimeve : 14
Join date : 08/04/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Fri Apr 09, 2010 12:40 pm

te gjithe ta lepijne .Ta lajne me llape . Mua me pelqen dhe e bej gjithmone.Pastaj varet nga femra... Ka nga ato qe su rrihet dot afer .femra duhet te mbaje nje higjene maksimale per keto raste flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbdakuNumri i postimeve : 10
Join date : 14/04/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Wed Apr 14, 2010 3:11 am

POOOOOOOOOOOOOO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PiqkaroshiNumri i postimeve : 16
Join date : 16/04/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Fri Apr 16, 2010 7:12 pm

Pershendetje , shum pytje me vend...

Un per vehte sa her qe boj seks njo eka prej guhes teme pidhuci qe e kom n shtrat e tjerat me kar ja boj e sidomos n prapanic....

nuk ka me embel se pidhin ta lepish hehehe vetem nese e mban paster , se niher njones ....... obobobob ma felliqi seksin hahahahaha bojsha seks dhe kqyrsha perpjet duke e mendu Arta Bajramin hahahahahahahaha , Nese sja shtin guhen pidhit qe e ke ne shtrat ske ba as gje .... veq edhe kam qef me ma marr n goj deri ne koqe.... thjesht po tja ze frymen femres ajo me pelqen teper hehehehehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PiqkaroshiNumri i postimeve : 16
Join date : 16/04/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Fri Apr 16, 2010 7:18 pm

Seksologo , mir eke nxjerr ,, po un perveti i preferoj vetem gishtin tregues dhe shokun e gishtit tregues , e pelqej shum interesant me shum jo , kom vrejt me shum piskam tekpidhi hehehe edhe gjuha ka me shum ndikim se gishti po kaj her po i vje era keqe.....


Seksiologu shkruajti:
Po nuk mund te themi "lepirje pidhi"por shume thjeshte stimulimi i klitorit me gjuhe,pse me gjuhe?Sepse me gishta mund ta demtojme,se gishtat jane te forte dhe jo te lagesht.Ndersa gjuha eshte e bute e njome e nxehte,nese ti i lepin klitorin nje femre,ajo ndihet njelloj sikur te lepijne ty penisin...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MasteR-BoYNumri i postimeve : 36
Join date : 17/05/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Mon May 17, 2010 2:50 pm

Patjeter qe Poooo Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.bisdoj.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Today at 4:35 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2 Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Seksi Shqiptar :: Me afer njeri-tjetrit. :: Diskutime shoqerore rreth seksit -