Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...
Seksi Shqiptar

SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk
 
ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
Autori Mesazh
rrushiiNumri i postimeve : 10
Join date : 19/05/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Wed May 19, 2010 7:59 pm

normal se lepijm pidhin more qika une dashnores time ja ha krejt pidhuckin e vogel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MasteR-BoYNumri i postimeve : 36
Join date : 17/05/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu May 20, 2010 6:53 pm

Nuk besoj qe ka ndonjee Budalle,qe nuk e fut Gjuhen ne pidh mrenda me gjith dhembe Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.bisdoj.com
kom-dashniNumri i postimeve : 1
Join date : 27/05/2010

MesazhTitulli: f   Sat May 29, 2010 12:01 am

une shum kom qef me lepi pidhin qartna krejt ......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sedo loniNumri i postimeve : 3
Join date : 12/06/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Mon Jun 14, 2010 1:08 pm

patjeter qe lepin djemt pidhin se e kan rafsh ka edhe gropa ama shum te fort jan krejt femrat kush don te lepij kar let lyp kur te don ama mast mirti esh qe ti ja bash ballan pidhin me kar jo me goj Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
BiondinaNumri i postimeve : 10
Join date : 14/06/2010
Location : amerike

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Mon Jun 14, 2010 5:01 pm

e lepijen dhe mir madje....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy-GirlNumri i postimeve : 15
Join date : 29/05/2010
Location : z••¤(`×[¤ (SuueDii) ¤]×´)¤••

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Mon Jun 21, 2010 10:52 am

ShuMe Meshkuj e Bejn Kete gje..Meq Eshte gjeja qe neve femrave gjate sexyt ndjejm.Knaqesii..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Jun 24, 2010 10:32 am

besoj se shumë e bëjnë personalisht e bëjë shumë herë në ditë, edeh kur nuk bëjë sex e bëj për qejfi të mos e harroj se gjendet afër meje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
emri13Numri i postimeve : 13
Join date : 04/07/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Sun Jul 04, 2010 5:34 am

Une po e kam merak te lepij edhe ate humb shume kohe Smile me pelqen te lepij por edhe me kane thene femrat mire lepin Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
agoni01Numri i postimeve : 1
Join date : 13/07/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Jul 29, 2010 12:10 pm

Nje qe se lipin pidhin ai sja di rendsien e pidhit un e ha krejt se jo veq me lipij me doket pak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
azisNumri i postimeve : 58
Join date : 23/07/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Fri Jul 30, 2010 12:21 pm

Une mendoj se lepirja i ka rrenjet thelle ne histori,dhe eshte e natyrshme.
Psh diku kam lexuar se Skenderbeu ja lepinte lekuren e bute,anash vagines, te gjitha femrave qe e rrethonin,kurse vaginen vetem nje deleje qe e kishte fiksim....
Por delen ja mori turku nje dite,dhe ai s pushoi se luftuari per te,deri ne vdekje...
Thone qe pasardhesja e kesaj deleje jeton sot ne Tirane,por ankohet per gjuhen(llapen) e shqiptareve.
I duket shume e ashper,me kallo dhe pa leng....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix_85Numri i postimeve : 2
Join date : 01/08/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Sun Aug 01, 2010 6:10 pm

Nje mashkull qe don te ket sex te mir dhe qe mendon partneren ta mbaj sa me afer vetes duhet me ja lepi pidhin sa me mir por edhe partnerja duhet me dit me lepi karin mir farao
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix_85Numri i postimeve : 2
Join date : 01/08/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Sun Aug 01, 2010 6:12 pm

Biondina shkruajti:
e lepijen dhe mir madje....
[/b]Si duket te ka plqy edhe ty shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
BeraNumri i postimeve : 4
Join date : 01/09/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Wed Sep 01, 2010 12:51 pm

Po a ka sen ma mir se me lipi pidhin more-- per vete kurr nuk e futi karin pa e lipi mir e mir bile ndonjeher e futi gjugen deri sa te lodhem -- zoti e ka lan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Wed Sep 01, 2010 1:20 pm

kjo duhet ët ishte një uvertyrë të cilën duhet orkestruar me një mjeshtri orkestrale, sepse pa i larë mirë lapsat e buzëve të bukura nuk shkojnë punët mirë...edhe labia major edhe labia minor kërkojnë një aftësi të posaçme e sidomos klitorisi i cili pëshpëritë me të madhe sikur don të eksitohet mirë e mirë sepse është një rrugë që qon kah seksi me orgazëm të mirëfilltë...sikur buzët lartë ashtu edhe simotrat buzë vaginale kërkojnë trajtim të bukur dhe lëpirje të stërholluar...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
apaqiNumri i postimeve : 9
Join date : 19/02/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Sep 02, 2010 12:19 am

po qa osht me se e vertet ne KS gjdo her kemi probleme edhe defekte nuk kemi edhe aq shum pervoj me femra dhe makina sepse ne ju hipim edhe femrave edhe makinave per pa i nxe gjuka e mashkullit ne pi... te femres osht si sauku per makin nese nuk pajtoheni ankohuni?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Sep 02, 2010 9:48 am

po, kjo as që diskutohet pasi në gjë të tillë e kanë bërë dhe e bëjnë të gjtihë por pak e pranojnë ta kenë bërë...këtë e bëjnë me partnerin dhe vetëm në katër sy dhe mbledhur kruspull duke hyrë me skëmbëve të femrës, ashtu sikur hyjnë në një kënaqësi të madhe...frojdin e kishin pyetur përse meshkujt e bëjnë këtë gjë e ai u kishte thënë: SESPE DËSHIROJNË TË HYJNË NGA KANË DALUR DHE U VJEN MIRË TË PROVOJNË KU KISHIN QENË PARA S ETË VIJNË NË KËTË BOTË...interesant por shumë indikative dhe provokuese, mbase edhe shumë e vërtetë...apo jo??? edhe unë jam mashkull dhe këtë e provoj shpesh por jam rritur dhe nuk mund të hyj, por provoj dhe atë shumë herë...vallë, përse në pidh e jo gjetkë, kjo mbetet për analiza, ndoshta është vendi më i përshatshëm...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Sep 02, 2010 9:56 am

e kam harruar një gjë, se pa u derdhur nektari i osthium vagina(PIDHIT), nga ecila vjen aroma e vërtetë e saj që të deh dhe të merr sikur valët e detit...ajo aromë e merr mashkullin dhe e bënë për vehte...është aromë nektari i paparë...kush nuk e heton nuk edi se çfarë shët seksi në të vërtetë as shija e pidhit të mirë...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Sep 02, 2010 3:43 pm

më shumë duhet të deklarohen vajzat nëse u pëlqen kjo lëpirje dhe sa dduhet dhe si duhet kah të shkojnë dhe në cilën mënyrë se ato e shijojnë më së shumti këtë lëpirje dhe kjo ka një mjeshtri dhe do shumë durim dhetë lodh shumë...e keni parë shpesh se femrat angazhojnë edhe ndosnjë kafshë të tyre shtëpiake për ti plotësuar nevojën e kësaj natyre, sepse reflekset i kanë shumë të zhvilluara të gjuhës dhe e kanë gjuhën më gjatë dhe më të përshatshme ...duhe ti mësoni më shumë meshkujt si ta bëjnë këtë punë më së miri se si u pëlqen...dhe kur kënaqeni më ës shumti e sa kohë duhet për tu derdhur lëngu i duhur i pidhit e kështu me radhë...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Fri Sep 03, 2010 3:04 pm

kjo që duhet të bëhet patjetër vetëm duhet të pyeten femrat se kur kanë dëshirë dhe kur kanë qejf dhe në cilën kohë dhe në cilin vend a në vrimë apo jashtë saj duhet futur gjuhën dje a duhet vetëm pjeshka apo edhe lapsat e tyre...????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy-GirlNumri i postimeve : 15
Join date : 29/05/2010
Location : z••¤(`×[¤ (SuueDii) ¤]×´)¤••

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Mon Sep 06, 2010 8:34 am

s'kan qare pa Lepii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Mon Sep 06, 2010 11:16 am

nuk kanë kah shkojnë se pa hyrë në mes këmbëvet ajo gjë nuk hapet si duhet dhe pa u derdhur mirë, pidhi nuk lëshohet në punë...dmth çdo maqinë e do lubrifikimin e vajin e duhur, dhe nëse kjo nuk lyhet me këto lubrifikante nuk shkon dhe madje duhet lëshuar edhe aroma të këndshme dhe duhet të rregullohet e të mirëmbahet sespe meshkujt pastaj më shumë rrinë në të...ky është stacioni ku mashkulli e pret të hatep porta e dashurisë...po të mos sihte pidhi atëherë për çfarë shërben femra, dhe duhet të beëhet shërbimi në nivelin më të lartë...kujdes femra mirëmbajtja ka rëndsëi se sa qëndron mashkulli në të...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Wed Sep 08, 2010 3:08 pm

more do ta lëpijnë se mund të mbeten pa këtë kënaqësi dhe duhet të largohen tabu-temat e të shikohet pidhi sikur çdo muskul tërthoro-vijor, mbase edhe më i këndshëm se pjesët tjera...kush mendon ndryshe mos ta merr asnjëherë dhe të mbetet me të vjetra e me burrëri të moçme dhe trimëria le ti pëlcasë në ndonjë vend tjetër...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
flutraNumri i postimeve : 1
Join date : 11/09/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Sat Sep 11, 2010 1:40 am

qysh jo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
apaqiNumri i postimeve : 9
Join date : 19/02/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Sat Sep 11, 2010 2:40 am

nuk e di a ka ende ne shekullin 21 ndonje te qmendur qe nuk e din se qfar eshte seksi ai qe mendon se seks edhe vetem e shtimja mbrenda gabon sepse seks i vertet eshte me perjetu po qfar mashkulli eshte aj qe nuk ja lepin edhe qfar femne eshte qe nuk ta merr ne goj seksin duhet me perjetu e jo me ba si kafshet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PussyMyMasterNumri i postimeve : 4
Join date : 27/07/2010

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Fri Oct 01, 2010 9:47 am

Op
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Fri Oct 01, 2010 10:08 am

ca po thonë se kjo është me qare, por unë them se kjo është e bukur dhe kur ka mrekulli dhe kënaqësi ajo bëhet pa imponime dhe me mjaft afsh dhe aftësi të mirë duke manipulluar me gjuhë dhe me duar...pasi ët vendoset femra dhe ulet mbi fytyrë, nuk ke çafrë të bësh pos të shkosh para prapa me gjuhë dhe të lëpsih miër e pastaj duhet pritur shpërblimin e merituar e kjo ëshët lëngu që derdhet e përpihet me gojë..kuptohet nëse nuk të kap frymëzënia dhe asfiksacion...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Tue Oct 05, 2010 12:39 pm

shoh nje bastardim te temave te ketij forumi.askush nuk jep pergjigjen ethjeshte nese ndodh apo jo nje gje e tille,por gjithkush mendon te mburret duke treguar fantazite apo"eksperiencat" e veta ketu.mjafton nje pergjigje e thjeshte fare : Po, Jo - pa qene e nevojshme te kalohet ne banalitet

Edituar për herë të fundit nga loli.girl në Tue Oct 05, 2010 2:56 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Tue Oct 05, 2010 1:43 pm

po, pra më në fund vendosën ta bëjnë këtë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
albaniavloreNumri i postimeve : 92
Join date : 17/02/2011

MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Thu Nov 03, 2011 11:49 pm

Ngacmimi i klitorit me buze dhe gjuhe eshte gjeja me fantastikedhe eksituese per nje femer ,djemte shqiptar kam pershtypjen se dine ta bejne shume mire kete gje , pavaresisht se nga disa aneter te forumit mu la te kuptohej e kunderta... No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?   Today at 6:23 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2 Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Seksi Shqiptar :: Me afer njeri-tjetrit. :: Diskutime shoqerore rreth seksit -