Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...
Seksi Shqiptar

SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk

ForumiForumi  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista e AnëtarëveLista e Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  IdentifikohuIdentifikohu  

MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
MiStErI x

Numri i postimeve: 32

MesazhTitulli: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Thu Aug 06, 2009 2:26 pm

JEPNI KOMENTIN TUAJ KETU NUK KA TURP NDROJTJE THYENI E (NDROJTJES TURPIT)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve: 514

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Thu Aug 06, 2009 5:46 pm

Une per vete kam arritur deri ne 5 akte,ndoshta do kisha bere dhe 2 3 here,por skisha me kohe Very Happy.
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
Kurva
Moderator
Moderator

Numri i postimeve: 76

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Thu Aug 06, 2009 10:28 pm

mashkulli jem 4 here maximumi...
blendi

Numri i postimeve: 21

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Fri Aug 07, 2009 7:16 pm

ndoshta ju doket s epo e teproj pak ama une per vete kam ba 6 her
edhe ata te 7 ekam lan ne gjysem se sishete pun me u derdh
Kurva
Moderator
Moderator

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 4:05 am

hahahahahahaha,6 her?hahahaha per sa dite? per 2 dite?mendoj se eshte e pamundur qe te jesh prish 6 here per nje nate,nata ka 12 ore,llogariteni njehere.
blendi

Numri i postimeve: 21

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 11:57 am

po de loqki tan naten se per 2 or nuk bahet 6 her o llokum
MiStErI x

Numri i postimeve: 32

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 7:52 pm

me ju thone te drejten nuk kam bo naj here me shum se 4 a 5 here po ju siguroj se heren tjeter do ta provoj sa here jam ne gjendje te bej vec per ju
Kosovari

Numri i postimeve: 10

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 8:14 pm

hajdeeeeeeee mashalla qa i thoni ju kesan mooo shife ate qa thot te 7 e kam len ne gjysme nuk behet keshtu sex ju lutem sex eshte te bej nje por te fortttttttt qe e mban me 4 ore radhazi mos u beni dhe ju si femija cedo 5 min
Seksiologu
Webmaster
Webmaster

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 8:22 pm

Kosovari,eshte e pamundur shkencerisht ajo qe thoni ju,4 ore rradhazi?E para,sepse nje mashkull aktin e pare prishet shume shpejt,e dyta,e imagjinon cdo te thote te besh kater ore seks pa pushim?Eshte e pamundur,sepse fiziku juaj do lodhej....Ju sugjeroj seks jo shume te gjate,madje jo me shume te gjate se 20 minuta,sepse femra fillon e merzitet,lodhet,dhe i iken e gjithe deshira seksuale,fillojne ti acarohen indet e brendshme te vagines,dhe do te mund te kishte dhe djegie.Nese beni disa akte,si psh 3-4-5 akte,por me pauza,duhet te pushoni disa minuta,filloni luani me femren,me pergedhelje,derisa tju rigjenerohen plotesisht hormonet....
Kosovari

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 8:27 pm

flm sociologu per kshillat e di qe nuk eshte e rruges te veprosh ashtu por une e kam te mesuar nga fillimi por se di se a ju mind kjo se a mendoni se eshte e mundur nje gje e till po te garantoj se keto gjera i bej une jo me cedo femer
Kurva
Moderator
Moderator

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 8:30 pm

Hahahahahhah kosovari si duket i perdhunoka prostitutat...o kosovari nuk te ka dale ndonje hundleshe se ta tregon ajo ty ate kater oreshin tend... Very Happy
Kosovari

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 8:32 pm

ikam fiksim ato me hund te leshta kurva te duhet prov?
loli.girl
Moderator
Moderator

Numri i postimeve: 554

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Tue Aug 25, 2009 4:25 pm

sa here te me doje.....diten qe bera 22 vjec skam levizur nga dhoma deri sa e arrita te 22.
Kosovari

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Tue Nov 10, 2009 11:48 am

gjate 12 orve te nates
mili 123

Numri i postimeve: 65

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Tue Nov 10, 2009 12:56 pm

un si numroj sa vetem e di se mrenda nates 3-4 or po..
Buck
VIP
VIP

Numri i postimeve: 82

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Tue Nov 10, 2009 1:35 pm

edhe mu po m'doket qe nuk e kom kalu 4-shin..naten!

jurse gjate dites numri rritet, me dasht.
apostolis_69

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Dec 19, 2009 12:22 am

une per vete kam arritur 3 here ....................................................ne jave... Laughing
Seksiologu
Webmaster
Webmaster

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Dec 19, 2009 5:11 pm

Shume pak. Very Happy Very Happy
apostolis_69

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sun Dec 20, 2009 9:26 pm

Shume pak. Very Happy Very Happy
jo per ndonje gje por nuk kam kohe geek
arjola

Numri i postimeve: 1

MesazhTitulli: ju pelqen tjua derdhin brenda goca....   Fri Jan 15, 2010 11:09 pm

un vdes per vete...ne ter ate nxehtesi truproe edhte si nje shuajtje zjari....
buli86

Numri i postimeve: 7

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Jan 16, 2010 3:27 am

un po flas per veten time kam arritur dej ne 4 her ma se shumti skam provu se mu ba edhe monotoni edhe ma shum skam provu dej 4 po e kam deshir me provu dej 5 ama sma merr mendja se behet monotoni e madhe edhe lodhje fizike eshte
Seksiologu
Webmaster
Webmaster

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Jan 16, 2010 3:36 am

Vjen nje moment qe nuk prishesh me, ne ato momente behet penisi si send Smile pasi nuk ndjen me gje thjesht nje prsion i jashtezakonshem, sikur te ka kaluar ndonje makine mbi penis Embarassed
liridoni

Numri i postimeve: 1

MesazhTitulli: aa   Sun Jan 17, 2010 2:30 pm

varet njeri se me kan ban .me kan femna si duhet shkon kogja,[p apet ska randsi se sa me randsi asht qato qka ti bajsh me u kan te mira
rrushii

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Wed May 19, 2010 8:20 pm

une me te dashuren time ndonjeher deri ne 5 turra shkojm amo ner 3 turra kurr se leshoj a
raif kashtanjeva

Numri i postimeve: 152

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Tue Jun 01, 2010 11:18 am

këto matematika le të bëhen për pitagorianët e jo për tat që bëjnë sex të mirë...kurrë nuk matet sexi me matematika por me orgazme të vëreteta ...
raif kashtanjeva

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Thu Jun 03, 2010 8:34 am

ka ndonjëherë kur ke oreks dhe bënë më shumë herë, por besoj se tre herë të mira gjer në arritjen e mëngjesit mun dë të jenë të mjaftueshme edhe për partnerin, edhe për vehten...kur xhiron film për ndonjë video, ndoshta bënë më shumë por tre herë në një natë, janë optimumi i së bukurisë seksuale...
I'panjohuri

Numri i postimeve: 8

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Fri Jun 11, 2010 12:39 am

hmm un per nje nate tham se 4- 5 tmira por me pushime kuptohet ... nuk e prishi vetin por edhe partneren time nuk e boj te merzitet prei seksit ... thjesht teper mir esht met kalu nata ashtu me 4 -5 akte
raif kashtanjeva

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Fri Jun 11, 2010 8:32 am

ai që i numron këto akte seksuale, ndoshta i duhen vetëm për statistika dhe jo për kënaqësi, ai që bënë seks të mirë dhe dëshiron kënaqësi intimiteti, ndoshat e harron këtë teoremë matematikore...ndoshta të dueht vetëm një akt intim dhe nuk ka nevojë për më shumë...dikush mund të bëj 36 orë në ditë, e prej saj nuk nxjerr asnjë mësim disa bëjnë sex për të lodhur vehten dhe partnere,,,end ejemi në fillim të fillimeve seksuale...më ka thënë një ditë një vajzë e shqipërisë se kosovarët bëjnë sex vetëm me mish femre dhe asgjë tjetër, ka edhe komponente të tjera tek femra që duhet të hetohen...dhe, mbase mund të kishte të drejtë, teksa kanë filluar të numrohen daljet dhe hyrjet nga vagina...unë personalisht nuk kam mund ti numëroj gjer më tani, ndoshta ka me kilometra të tërë..ec e numroji nuk kisha kohë isha shumë i zënë...përshëndetje aktivistëve të nënqiellit shqiptar seksual...
raif kashtanjeva

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Fri Jun 11, 2010 1:04 pm

sa për të kënaqur dike mund ët bëj 24 herë në çdo minutë sikur lepujt nën kaçuba që nuk i she askush, apo sikur gjeli që ka mbi 100 Pula kokoshke dhe krejt u vjen hakut...ka dikush që ebënë edhe kështu pirrolla i qoftë vetëm ët vazhdojë...
I'panjohuri

Numri i postimeve: 8

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Fri Jun 11, 2010 10:25 pm

raif kashtanjeva .... tema esht qel se sa her mundesh te besh sex per nje nate ... keni dal shum jasht teme
ato gjasa private jan se qka bojm e qka jo se ndryshe muj pidh tpllastikes me majt nkar edhe ka te hecsh me to ... po so tema per at send ... ktu esht 1 tem e lir qe mundem me i shpreh secili mendimet ama mendimet me i shpreh per ket tem qka esht dhene e jo per kshilla Smile
ju faleminderit per mirkuptim
raif kashtanjeva

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Tue Jun 22, 2010 8:25 am

po, mendoj se pak kam dalë bile edhe përtej sexit, dhe kam hyrë në një botë të dashurisë, dhe kërkoj ndjesë sepse jam shumë i emocionuar për temën e shtruar sa u lajthita duke dashur të rrënqethem në mënyrën time të përjetimit...kam përjetuar shumë dashuri madje edhe sex të këndshëm, dhe u rrëmbeva, duke dashur të kthehem në një histori pewrsonale, kështu ndodh m emua edhe kështu do të ndodhë me gjithë juve që vini pas meje...do të harroni shumë sexin dhe do të mëtoni të bëni më shumë dashuri se sex...ndoshta në pamundësi të jeni aq aktiv sa doni, dhe do të kërkoni kompensim në botën shpirtërore...do ta kuptoni më vonë se jo çdo mesazh dhe çdo keqkuptim shkon në adresë të duhur...adresa ime e vetme se konkretisht mund të bëj sex 1 herë në ditë dhe një herë në mëngjes, por dashuri bëj shumë më shpesh...prapë më fal nëse jam keqkuptuar...
emri13

Numri i postimeve: 13

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sun Jul 04, 2010 5:37 am

deri ne 4 kam kap ...por si i pari sjan Smile
valonvali

Numri i postimeve: 2

MesazhTitulli: tung   Fri Aug 06, 2010 6:59 pm

Deri ne 3 here edhe ate te jete femra shume e mire perndryshe e kam problem me arrite orgazmen...
The Boss Man

Numri i postimeve: 18

MesazhTitulli: Seksi Shqiptar    Tue Aug 17, 2010 12:16 pm

3 deri 4 here derdhem kurven do e qija tere naten dhe nuk dot lodhsha
vw

Numri i postimeve: 5

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Tue Aug 17, 2010 4:31 pm

ishte martuar njani dhe ne mengjes e vet baba biro sa her 6 bab e ti nja te nesermen kshtu disa dit tani ra ne 5 mas1 jave ne tri e baba hala nga nja mas do dite edhe djali ra ne nja e mas ni muj kur e pyt baba ha biro sot jo bab hiq e ti nja biro nja dytri dit kshtu e baba ithot ha bir a gruja smut jo bab po un spo muj eti bab jo biro baba qe 58vjet nat huq sum ka shku. edhe ju ban nga nja e pernat se 5-6 e mas naj vjeti veq buzt i lpini
syri09

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 28, 2010 9:27 pm

MiStErI x shkruajti:
oooovvvvv mos i jepni vetit siklet o shok seksi nuk shkon vetem me fjal i baj 3 apo 5 6 te ishin bolet si kerret qe hargjon benzin dhe prap bas nji ore e bush plot at her mundem me ba seks tan diten seks bahet ne gjdo nat nga 2 derkoh diten nese esht i lir njeri mundet me ba 1 po te fort
syri09

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 28, 2010 9:28 pm

MiStErI x shkruajti:
oooovvvvv mos i jepni vetit siklet o shok seksi nuk shkon vetem me fjal i baj 3 apo 5 6 te ishin bolet si kerret qe hargjon benzin dhe prap bas nji ore e bush plot at her mundem me ba seks tan diten seks bahet ne gjdo nat nga 2 derkoh diten nese esht i lir njeri mundet me ba 1 po te fort
Bera

Numri i postimeve: 4

MesazhTitulli: sa he mund te beni sex mbrenda nje nate   Wed Sep 01, 2010 12:38 pm

I lexova disa komente dhe dua ta them nje te vertet -- Nje djal posa ishte martuar kishte ber sex 3 her per nje nat , naten e dyt 2 her dhe kur i takon shoket dhe i pyet se sa her bani ju sex mbrenda nje nate ato i thon 5 deri 6 her , ky djaloshi merzitet shum dhe lajmrohet te mjeku duke i then qe une nuk po mundem me ba sex ma teper se 3 her per nje nat kurse shoket e mi po bajshin 5-6 her , Mjeku iu pergjigj -- edhe ti kur te shkosh te shoket neser thuaji qe mbrenda nje nate baj sex 8 her ????

to komente po i baj nga disa antar qe ia paskan than shummmm .
sexy_boy

Numri i postimeve: 23

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sun Oct 17, 2010 2:21 am

loli.girl shkruajti:
sa here te me doje.....diten qe bera 22 vjec skam levizur nga dhoma deri sa e arrita te 22.

Brenda sa kohe e ke fjalen loli.

MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Seksi Shqiptar :: Me afer njeri-tjetrit. :: Diskutime shoqerore rreth seksit -