Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...
Seksi Shqiptar

SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk
 
ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
MiStErI xNumri i postimeve : 32
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Thu Aug 06, 2009 2:26 pm

JEPNI KOMENTIN TUAJ KETU NUK KA TURP NDROJTJE THYENI E (NDROJTJES TURPIT)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Thu Aug 06, 2009 5:46 pm

Une per vete kam arritur deri ne 5 akte,ndoshta do kisha bere dhe 2 3 here,por skisha me kohe Very Happy.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
Kurva
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 76
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Thu Aug 06, 2009 10:28 pm

mashkulli jem 4 here maximumi...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blendiNumri i postimeve : 21
Join date : 07/08/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Fri Aug 07, 2009 7:16 pm

ndoshta ju doket s epo e teproj pak ama une per vete kam ba 6 her
edhe ata te 7 ekam lan ne gjysem se sishete pun me u derdh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kurva
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 76
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 4:05 am

hahahahahahaha,6 her?hahahaha per sa dite? per 2 dite?mendoj se eshte e pamundur qe te jesh prish 6 here per nje nate,nata ka 12 ore,llogariteni njehere.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blendiNumri i postimeve : 21
Join date : 07/08/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 11:57 am

po de loqki tan naten se per 2 or nuk bahet 6 her o llokum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MiStErI xNumri i postimeve : 32
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 7:52 pm

me ju thone te drejten nuk kam bo naj here me shum se 4 a 5 here po ju siguroj se heren tjeter do ta provoj sa here jam ne gjendje te bej vec per ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KosovariNumri i postimeve : 10
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 8:14 pm

hajdeeeeeeee mashalla qa i thoni ju kesan mooo shife ate qa thot te 7 e kam len ne gjysme nuk behet keshtu sex ju lutem sex eshte te bej nje por te fortttttttt qe e mban me 4 ore radhazi mos u beni dhe ju si femija cedo 5 min
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 8:22 pm

Kosovari,eshte e pamundur shkencerisht ajo qe thoni ju,4 ore rradhazi?E para,sepse nje mashkull aktin e pare prishet shume shpejt,e dyta,e imagjinon cdo te thote te besh kater ore seks pa pushim?Eshte e pamundur,sepse fiziku juaj do lodhej....Ju sugjeroj seks jo shume te gjate,madje jo me shume te gjate se 20 minuta,sepse femra fillon e merzitet,lodhet,dhe i iken e gjithe deshira seksuale,fillojne ti acarohen indet e brendshme te vagines,dhe do te mund te kishte dhe djegie.Nese beni disa akte,si psh 3-4-5 akte,por me pauza,duhet te pushoni disa minuta,filloni luani me femren,me pergedhelje,derisa tju rigjenerohen plotesisht hormonet....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
KosovariNumri i postimeve : 10
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 8:27 pm

flm sociologu per kshillat e di qe nuk eshte e rruges te veprosh ashtu por une e kam te mesuar nga fillimi por se di se a ju mind kjo se a mendoni se eshte e mundur nje gje e till po te garantoj se keto gjera i bej une jo me cedo femer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kurva
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 76
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 8:30 pm

Hahahahahhah kosovari si duket i perdhunoka prostitutat...o kosovari nuk te ka dale ndonje hundleshe se ta tregon ajo ty ate kater oreshin tend... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KosovariNumri i postimeve : 10
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 08, 2009 8:32 pm

ikam fiksim ato me hund te leshta kurva te duhet prov?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Tue Aug 25, 2009 4:25 pm

sa here te me doje.....diten qe bera 22 vjec skam levizur nga dhoma deri sa e arrita te 22.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KosovariNumri i postimeve : 10
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Tue Nov 10, 2009 11:48 am

gjate 12 orve te nates
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mili 123Numri i postimeve : 65
Join date : 08/11/2009
Location : shqiperia etnike

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Tue Nov 10, 2009 12:56 pm

un si numroj sa vetem e di se mrenda nates 3-4 or po..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Tue Nov 10, 2009 1:35 pm

edhe mu po m'doket qe nuk e kom kalu 4-shin..naten!

jurse gjate dites numri rritet, me dasht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
apostolis_69Numri i postimeve : 10
Join date : 17/11/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Dec 19, 2009 12:22 am

une per vete kam arritur 3 here ....................................................ne jave... Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Dec 19, 2009 5:11 pm

Shume pak. Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
apostolis_69Numri i postimeve : 10
Join date : 17/11/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sun Dec 20, 2009 9:26 pm

Shume pak. Very Happy Very Happy
jo per ndonje gje por nuk kam kohe geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arjolaNumri i postimeve : 1
Join date : 14/01/2010

MesazhTitulli: ju pelqen tjua derdhin brenda goca....   Fri Jan 15, 2010 11:09 pm

un vdes per vete...ne ter ate nxehtesi truproe edhte si nje shuajtje zjari....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
buli86Numri i postimeve : 7
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Location : maqedoni

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Jan 16, 2010 3:27 am

un po flas per veten time kam arritur dej ne 4 her ma se shumti skam provu se mu ba edhe monotoni edhe ma shum skam provu dej 4 po e kam deshir me provu dej 5 ama sma merr mendja se behet monotoni e madhe edhe lodhje fizike eshte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Jan 16, 2010 3:36 am

Vjen nje moment qe nuk prishesh me, ne ato momente behet penisi si send Smile pasi nuk ndjen me gje thjesht nje prsion i jashtezakonshem, sikur te ka kaluar ndonje makine mbi penis Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
liridoniNumri i postimeve : 1
Join date : 17/01/2010

MesazhTitulli: aa   Sun Jan 17, 2010 2:30 pm

varet njeri se me kan ban .me kan femna si duhet shkon kogja,[p apet ska randsi se sa me randsi asht qato qka ti bajsh me u kan te mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rrushiiNumri i postimeve : 10
Join date : 19/05/2010

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Wed May 19, 2010 8:20 pm

une me te dashuren time ndonjeher deri ne 5 turra shkojm amo ner 3 turra kurr se leshoj a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Tue Jun 01, 2010 11:18 am

këto matematika le të bëhen për pitagorianët e jo për tat që bëjnë sex të mirë...kurrë nuk matet sexi me matematika por me orgazme të vëreteta ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Thu Jun 03, 2010 8:34 am

ka ndonjëherë kur ke oreks dhe bënë më shumë herë, por besoj se tre herë të mira gjer në arritjen e mëngjesit mun dë të jenë të mjaftueshme edhe për partnerin, edhe për vehten...kur xhiron film për ndonjë video, ndoshta bënë më shumë por tre herë në një natë, janë optimumi i së bukurisë seksuale...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
I'panjohuriNumri i postimeve : 8
Join date : 10/06/2010

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Fri Jun 11, 2010 12:39 am

hmm un per nje nate tham se 4- 5 tmira por me pushime kuptohet ... nuk e prishi vetin por edhe partneren time nuk e boj te merzitet prei seksit ... thjesht teper mir esht met kalu nata ashtu me 4 -5 akte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Fri Jun 11, 2010 8:32 am

ai që i numron këto akte seksuale, ndoshta i duhen vetëm për statistika dhe jo për kënaqësi, ai që bënë seks të mirë dhe dëshiron kënaqësi intimiteti, ndoshat e harron këtë teoremë matematikore...ndoshta të dueht vetëm një akt intim dhe nuk ka nevojë për më shumë...dikush mund të bëj 36 orë në ditë, e prej saj nuk nxjerr asnjë mësim disa bëjnë sex për të lodhur vehten dhe partnere,,,end ejemi në fillim të fillimeve seksuale...më ka thënë një ditë një vajzë e shqipërisë se kosovarët bëjnë sex vetëm me mish femre dhe asgjë tjetër, ka edhe komponente të tjera tek femra që duhet të hetohen...dhe, mbase mund të kishte të drejtë, teksa kanë filluar të numrohen daljet dhe hyrjet nga vagina...unë personalisht nuk kam mund ti numëroj gjer më tani, ndoshta ka me kilometra të tërë..ec e numroji nuk kisha kohë isha shumë i zënë...përshëndetje aktivistëve të nënqiellit shqiptar seksual...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Fri Jun 11, 2010 1:04 pm

sa për të kënaqur dike mund ët bëj 24 herë në çdo minutë sikur lepujt nën kaçuba që nuk i she askush, apo sikur gjeli që ka mbi 100 Pula kokoshke dhe krejt u vjen hakut...ka dikush që ebënë edhe kështu pirrolla i qoftë vetëm ët vazhdojë...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
I'panjohuriNumri i postimeve : 8
Join date : 10/06/2010

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Fri Jun 11, 2010 10:25 pm

raif kashtanjeva .... tema esht qel se sa her mundesh te besh sex per nje nate ... keni dal shum jasht teme
ato gjasa private jan se qka bojm e qka jo se ndryshe muj pidh tpllastikes me majt nkar edhe ka te hecsh me to ... po so tema per at send ... ktu esht 1 tem e lir qe mundem me i shpreh secili mendimet ama mendimet me i shpreh per ket tem qka esht dhene e jo per kshilla Smile
ju faleminderit per mirkuptim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Tue Jun 22, 2010 8:25 am

po, mendoj se pak kam dalë bile edhe përtej sexit, dhe kam hyrë në një botë të dashurisë, dhe kërkoj ndjesë sepse jam shumë i emocionuar për temën e shtruar sa u lajthita duke dashur të rrënqethem në mënyrën time të përjetimit...kam përjetuar shumë dashuri madje edhe sex të këndshëm, dhe u rrëmbeva, duke dashur të kthehem në një histori pewrsonale, kështu ndodh m emua edhe kështu do të ndodhë me gjithë juve që vini pas meje...do të harroni shumë sexin dhe do të mëtoni të bëni më shumë dashuri se sex...ndoshta në pamundësi të jeni aq aktiv sa doni, dhe do të kërkoni kompensim në botën shpirtërore...do ta kuptoni më vonë se jo çdo mesazh dhe çdo keqkuptim shkon në adresë të duhur...adresa ime e vetme se konkretisht mund të bëj sex 1 herë në ditë dhe një herë në mëngjes, por dashuri bëj shumë më shpesh...prapë më fal nëse jam keqkuptuar...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
emri13Numri i postimeve : 13
Join date : 04/07/2010

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sun Jul 04, 2010 5:37 am

deri ne 4 kam kap ...por si i pari sjan Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
valonvaliNumri i postimeve : 2
Join date : 05/08/2010

MesazhTitulli: tung   Fri Aug 06, 2010 6:59 pm

Deri ne 3 here edhe ate te jete femra shume e mire perndryshe e kam problem me arrite orgazmen...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The Boss ManNumri i postimeve : 18
Join date : 19/04/2010
Age : 31
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Seksi Shqiptar    Tue Aug 17, 2010 12:16 pm

3 deri 4 here derdhem kurven do e qija tere naten dhe nuk dot lodhsha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
vwNumri i postimeve : 5
Join date : 07/01/2010

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Tue Aug 17, 2010 4:31 pm

ishte martuar njani dhe ne mengjes e vet baba biro sa her 6 bab e ti nja te nesermen kshtu disa dit tani ra ne 5 mas1 jave ne tri e baba hala nga nja mas do dite edhe djali ra ne nja e mas ni muj kur e pyt baba ha biro sot jo bab hiq e ti nja biro nja dytri dit kshtu e baba ithot ha bir a gruja smut jo bab po un spo muj eti bab jo biro baba qe 58vjet nat huq sum ka shku. edhe ju ban nga nja e pernat se 5-6 e mas naj vjeti veq buzt i lpini
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
syri09Numri i postimeve : 7
Join date : 29/07/2010

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 28, 2010 9:27 pm

MiStErI x shkruajti:
JEPNI KOMENTIN TUAJ KETU NUK KA TURP NDROJTJE THYENI E (NDROJTJES TURPIT)
oooovvvvv mos i jepni vetit siklet o shok seksi nuk shkon vetem me fjal i baj 3 apo 5 6 te ishin bolet si kerret qe hargjon benzin dhe prap bas nji ore e bush plot at her mundem me ba seks tan diten seks bahet ne gjdo nat nga 2 derkoh diten nese esht i lir njeri mundet me ba 1 po te fort
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
syri09Numri i postimeve : 7
Join date : 29/07/2010

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sat Aug 28, 2010 9:28 pm

MiStErI x shkruajti:
JEPNI KOMENTIN TUAJ KETU NUK KA TURP NDROJTJE THYENI E (NDROJTJES TURPIT)
oooovvvvv mos i jepni vetit siklet o shok seksi nuk shkon vetem me fjal i baj 3 apo 5 6 te ishin bolet si kerret qe hargjon benzin dhe prap bas nji ore e bush plot at her mundem me ba seks tan diten seks bahet ne gjdo nat nga 2 derkoh diten nese esht i lir njeri mundet me ba 1 po te fort
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
BeraNumri i postimeve : 4
Join date : 01/09/2010

MesazhTitulli: sa he mund te beni sex mbrenda nje nate   Wed Sep 01, 2010 12:38 pm

I lexova disa komente dhe dua ta them nje te vertet -- Nje djal posa ishte martuar kishte ber sex 3 her per nje nat , naten e dyt 2 her dhe kur i takon shoket dhe i pyet se sa her bani ju sex mbrenda nje nate ato i thon 5 deri 6 her , ky djaloshi merzitet shum dhe lajmrohet te mjeku duke i then qe une nuk po mundem me ba sex ma teper se 3 her per nje nat kurse shoket e mi po bajshin 5-6 her , Mjeku iu pergjigj -- edhe ti kur te shkosh te shoket neser thuaji qe mbrenda nje nate baj sex 8 her ????

to komente po i baj nga disa antar qe ia paskan than shummmm .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sexy_boyNumri i postimeve : 23
Join date : 18/09/2010
Location : Pr

MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Sun Oct 17, 2010 2:21 am

loli.girl shkruajti:
sa here te me doje.....diten qe bera 22 vjec skam levizur nga dhoma deri sa e arrita te 22.

Brenda sa kohe e ke fjalen loli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?   Today at 8:38 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Seksi Shqiptar :: Me afer njeri-tjetrit. :: Diskutime shoqerore rreth seksit -