Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...
Seksi Shqiptar

SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk
 
ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
MiStErI xNumri i postimeve : 32
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Thu Aug 06, 2009 2:40 pm

akoma eshte injoranca ne sex orale shume femra shqiptare e quajte nje uljte po te bisedosh me ta per sexin oral apo po te fillosh te aprovoshe akoma nuk jane te informuar mbi sex ka shume injorance besoj


o popell jemi shume mbrapa klikoni shqipseks qe te kuptoni shijen e jetes te gjeni ate qe ju ka munguar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kurva
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 76
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Thu Aug 06, 2009 10:27 pm

nuk eshte e vertet qe nuk e duan sexin oral,seksi oral eshte i mrekullueshem,vetem budallaqet se duan.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lentiNumri i postimeve : 10
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Pershendetje   Fri Aug 07, 2009 1:11 am

Un per vete nuk mendoj keshtu, perkundrazi e don karin edhe mundohen me fut deri ne fyt hehe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Fri Aug 07, 2009 1:15 am

Nuk mund te themi ne Kosove,apo ne Shqiperi...Ka disa faktore te rendesishem qe ndikojne ne refuzimin e ketij lloj seksi...E para:duhet te ndertoni raporte te ngushta me partneren,duhet te mundoheni me dashuri dhe me perkushtim tja hiqni "sikletin",duhet te tregoheni te duruar dhe te mos merziteni nese ajo nuk pranon,mos harroni qe nuk duhet te beni asgje qe nje femer nuk e deshiron,sepse do e conte ne demtime psikologjike,dhe ate kenaqesi qe e ndjen me seks vaginal do e humbase me pas,do jete totalisht e pakenaqur,dhe nise kerkimin e nje partneri te ri....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
lentiNumri i postimeve : 10
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Fri Aug 07, 2009 1:17 am

Seksiolog me le lodhur sot duke i lexuar shkrimet e tua, shum te kapura dhe te qarta, je per cdo lavdrat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Fri Aug 07, 2009 1:21 am

lenti shkruajti:
Seksiolog me le lodhur sot duke i lexuar shkrimet e tua, shum te kapura dhe te qarta, je per cdo lavdrat

Faleminderit lenti,shpresojme qe lodhja te kete vlejtur per mire,te uroj mire se ardhjen ne mesin tone,shpresojme te behemi nje grup i madh shoqeror...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
blendiNumri i postimeve : 21
Join date : 07/08/2009

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Fri Aug 07, 2009 7:34 pm

kan nisen po e dojn po e dojn edhe ata veq ne goj po e mbajn
ama mir thot seksologu duhet nje raport special mes dy te rive per me ba sex oral
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MiStErI xNumri i postimeve : 32
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Sat Aug 08, 2009 7:55 pm

kjo ishete nje pytje qe ja u bera une po une jam vete ne kundershtime me kete pyteje femrat kosovare qihen me shum se cdo shqiptare edhe jo ta marrin ne goje po ta bejne copa besoj se nuk ka ndonje femer ce nuk e kryen kete akt te perkullushem sexual
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Koko
VIP
VIP


Numri i postimeve : 13
Join date : 15/08/2009
Age : 28
Location : Tirane

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Fri Sep 11, 2009 6:37 pm

kam degjuar dhe un qe femrat kosovare nuk e pelq as seksin oral as anal. kush e di se pse...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
beniiNumri i postimeve : 1
Join date : 09/10/2009

MesazhTitulli: tung   Fri Oct 09, 2009 2:30 pm

valla nje femere qe nuk edon sexin oral as qe ja nisi me ba sexe se nuk mundem me mendue veten me ja shti karin pa ja thith njehere se ajo me tranon krejte per mua me shum don me than para loja ne sexe se vete sexi se nese nuk ke paraloj edhe sex oral nuk edie se qfar knaqesie ndin edhe shtazete bejn sex por qfar sexi shtine edhe ike ate femere qe te shti ne dore njehere ka me kerkue vete prap sikur qe e kerkojn disa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Fri Oct 09, 2009 5:53 pm

Seksiologu shkruajti:
Nuk mund te themi ne Kosove,apo ne Shqiperi...Ka disa faktore te rendesishem qe ndikojne ne refuzimin e ketij lloj seksi...E para:duhet te ndertoni raporte te ngushta me partneren,duhet te mundoheni me dashuri dhe me perkushtim tja hiqni "sikletin",duhet te tregoheni te duruar dhe te mos merziteni nese ajo nuk pranon,mos harroni qe nuk duhet te beni asgje qe nje femer nuk e deshiron,sepse do e conte ne demtime psikologjike,dhe ate kenaqesi qe e ndjen me seks vaginal do e humbase me pas,do jete totalisht e pakenaqur,dhe nise kerkimin e nje partneri te ri....


Sido qe te jete une i mbetem ketij mendimi qe kam dhene me lart...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
Koko
VIP
VIP


Numri i postimeve : 13
Join date : 15/08/2009
Age : 28
Location : Tirane

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Mon Oct 26, 2009 11:10 am

benii shkruajti:
valla nje femere qe nuk edon sexin oral as qe ja nisi me ba sexe se nuk mundem me mendue veten me ja shti karin pa ja thith njehere se ajo me tranon krejte per mua me shum don me than para loja ne sexe se vete sexi se nese nuk ke paraloj edhe sex oral nuk edie se qfar knaqesie ndin edhe shtazete bejn sex por qfar sexi shtine edhe ike ate femere qe te shti ne dore njehere ka me kerkue vete prap sikur qe e kerkojn disa

Si fillim, jam kunder dickaje tek ti: Nuk eshte nevoja te thuash fjale banale ne kte forum. vertet eshte forum rreth seksit, por jo per pasurimin e fjalorit erotik ok?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
golden eyeNumri i postimeve : 21
Join date : 20/11/2009
Age : 31
Location : tirana

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Sun Nov 22, 2009 8:31 pm

SEKSI ORAL ESHTE EKSITIM I VECANTE.MASHKULLI KENAQET KUR JA THITHIN DY BUZE TE EMBLA KARIN DHE NJE GJUHE SI PETALE TRENDAFILI.POR EDHE FEMRA BESOJ SE KENAQET PA MASE KU LEPIN KARIN E MASHKULLIT QE I PELQEN...ESHTE FANTASTIKE .SIDOMOS KETO GOJORET QE BEHEN VEND E PA VEND ..Smile:_
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
anduenNumri i postimeve : 2
Join date : 09/02/2010

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Mon Mar 01, 2010 3:34 pm

une jam i habitur nga komentet e antarve,se si mendojn se femrat kosovare,nuk e dojn seksin oral.Kjo me te vertet nuk qendron fare,dhe nuk është e vertet,nese ndonjeri nga antaret ka pasur ndonjeher seks me nje kosovare dhe ajo nuk e ka preferuar seksin oral ateher ati po i besoj mirpo nuk eshte e vertet sepse femrat kosovare me te vertet e preferojn shum seksin oral.Dhe koj mund te vertetohet se sa shum klipa jan te shperndar neper youtube dhe ne telefona celular,ku shihen femrat kosovare duke ber seks oral dhe ket e flas nag pervoja qe kam psaur qe me qdo femer qe kam pasur mardhenje seksuale e preferon shum seksin oral tung
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AlbyNumri i postimeve : 1
Join date : 21/04/2010
Age : 25
Location : Rahovec

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Wed Apr 21, 2010 12:43 pm

valla per mu mendoj qe femrat e rahovecit mas shumti kan deshir me thith karin se me ja shti n pidh Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MasteR-BoYNumri i postimeve : 36
Join date : 17/05/2010

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Mon May 17, 2010 2:41 pm

Nuk besoj qe femrat ne Kosove nuk e duan sexin oral apo marrjen e karit ne goj,per mendoj te kunderten ta kepusin karin me marrje ne goje,dhe besoj te gjitha femrat e kan qej karin Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.bisdoj.com
elaNumri i postimeve : 3
Join date : 12/06/2010

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Mon Jun 14, 2010 2:11 am

Pajtohem me forumistet me larte se nuk eshte e vertete se femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral,nje femer nese e dashuron te dashurin e vet do i perjetoj gjitha me te,une mendoj se nese ekziston dashuria e madhe mes cifit,ajo ndjenje e forte qe ke ndaj tij ose asja te ben qe te provosh gjitha kenaqesit e mundshme gjate mardhenjes seksuale,shkruaj duke u bazuar ne veten time kurre sdo mund te beja seks me dike qe nuk e ndjeje kurse me personi e zemres time arrij gjitha ti beje duke mos pasur asnje kopleks,njohim nejri- tjetin ne detaje dhe perjetojme gjitha kenaqesit,pse jo edhe kenaqesit qe na sjell edhe seksi oral.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
BiondinaNumri i postimeve : 10
Join date : 14/06/2010
Location : amerike

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Mon Jun 14, 2010 5:03 pm

BEHEN SI TE TURPSHME PO MBAS NJEHERE PASTAJ E DUN PERHERE..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Tue Jun 15, 2010 1:59 pm

mendoj qe eshte ceshtje preferencash.ka qe e duan nje gje te tille ,ka dhe nga ata qe se duan.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy-GirlNumri i postimeve : 15
Join date : 29/05/2010
Location : z••¤(`×[¤ (SuueDii) ¤]×´)¤••

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Mon Jun 21, 2010 10:54 am

Femrat Kosovare e Duan Sexyn Oral..Pajtohem me Kurven vetem Budallaqet se Duan..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Tue Jun 22, 2010 3:13 pm

Sexy-Girl shkruajti:
Femrat Kosovare e Duan Sexyn Oral..Pajtohem me Kurven vetem Budallaqet se Duan..!

do te thuash qe ti je e zgjuar?mos kaloni ne ofendime,sepse eshte gjithcka ceshtje zgjedhjeje dhe gustoje.ti mund te jesh e hapur ndaj cdo lloj raporti apo pozicioni ,por ka persona te tjere qe limitohen ne te tilla gjera.prandaj nuk mund te quhen budallaqe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?   Today at 6:32 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Pse femrat ne Kosove nuk e duan seksin oral?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Seksi Shqiptar :: Me afer njeri-tjetrit. :: Diskutime shoqerore rreth seksit -