Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...
Seksi Shqiptar

SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk
 
ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Thu Nov 05, 2009 3:24 am


Te gjitha ato femra qe duan te vetkenaqen(masturbojne), pa patur pranine e nje partneri, apo ne mungese te tij, tashme e kan nje zgjidhje... Sot do te flasim per nje vibrator qe quhet Vibratori Lepur(Dream Maker).

Dream Maker është një vibrator i fuqishëm i quajtur vibratori lepur, per shkak se forma e tij i ngjan lepurit, ato qe duan ta perdorin kan nje shumllojshmeri stilesh. Vibratori ka 600 kombinime të ndryshme të vibrimit plus ka dhe intensitet te ndjeshem. Pervec penetrimit vaginal ky ka nje te vecante sepse stimulon njekohesisht dhe klitorin.
Dream Maker është një vibrator qe u krijua pikerisht per nxitje te njekohshme si te vagines ashtu dhe te klitorit, me qellim arritjen e shpejte te orgazmes. Forma e tij e valezuar stimulon ne brendesi te vagines indet me te ndjeshme te kenaqesise, plus qe ka nje si tip gremci te ngritur lart per te bere kontaktin me klitorin,ky kombinim do t'ju garantojne nje orgazem te padiskutueshme. Ato qe duan penetrim me te madh, mund ta zgjedhin sipas madhesise, ndersa ato qe jane te formuara anatomikisht te ngushta mund ta zgjedhin ne nje madhesi te vogel. Vibratori punon me bateri, karikimi i baterive mund te zgjase disa jave. Shpresojme qe t'ju kemi ndihmuar sadopak. Nese jeni te interesuara per Vegla Seksi (Sex Toys) ato mund ti gjeni ne Tirane, ku jane hapur dy Sex Shop(Dyqane Seksi).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
QikaNumri i postimeve : 7
Join date : 01/11/2009

MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Thu Nov 05, 2009 10:59 pm

hehehehheh, ee qe ma ki pshtu jeten do nisna per tirane sonte per ta bler Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kurva
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 76
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Thu Nov 05, 2009 11:24 pm

E kam pare ne disa filma pornografik,por se di sa kenaqesi te shton,gjithsesi do kisha shume qejf ta provoja njehere, me duket se ka tek qendra tregtare casa italia gjera te tilla Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mili 123Numri i postimeve : 65
Join date : 08/11/2009
Location : shqiperia etnike

MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Tue Nov 10, 2009 9:38 am

secili ka opinionin e tij per mua kjo me duket e pakuptimt,un si mashkull mendoj se esht gje e kot kur ben seks me vibrator....kenaqesija e verte arrihet me k.... jam kunder perdorimin e gjerave artificiale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Tue Nov 10, 2009 3:44 pm

e kendshme.e bukura e te berit sex eshte loja qe dy partneret perdorin,sepse nuk ka kuptim vetem fut e nxirr.gjithe sekreti eshte tek lojrat gjate aktit seksual.une jam shume dakort me perdorimin e ketyre mjeteve artificiale .thjesht eksiton me shume mendoj dhe loja behet me e nxehte Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mili 123Numri i postimeve : 65
Join date : 08/11/2009
Location : shqiperia etnike

MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Tue Nov 10, 2009 4:38 pm

loli.girl shkruajti:
e kendshme.e bukura e te berit sex eshte loja qe dy partneret perdorin,sepse nuk ka kuptim vetem fut e nxirr.gjithe sekreti eshte tek lojrat gjate aktit seksual.une jam shume dakort me perdorimin e ketyre mjeteve artificiale .thjesht eksiton me shume mendoj dhe loja behet me e nxehte Very Happy

hhaaa mir yllo po e provove me mua ta besoj........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Tue Nov 10, 2009 5:16 pm

Nuk dua te dal nga tema, dhe nuk kam asgje personale me ty mili, por e kam permendur dhe tek nje teme tjeter, qe ne akoma nuk kemi arritur ate kulturen seksuale, po te vesh re, mili ne cdo teme qe shkruan thote loli po e provove me mua apo gjera te tjera, lerini njerezit, sidomos femrat te qeta, ketu nje femer po te shkruaje, te gjith mesazhe e komente shume te sikletshme, ti mili mendon se ajo ska me ke te beje seks, apo ndonje femer tjeter mendon se futet ketu per te gjetur nje partner per te bere seks? E keni shume gabim nese mendoni keshtu....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Tue Nov 10, 2009 8:51 pm

mili 123 shkruajti:
loli.girl shkruajti:
e kendshme.e bukura e te berit sex eshte loja qe dy partneret perdorin,sepse nuk ka kuptim vetem fut e nxirr.gjithe sekreti eshte tek lojrat gjate aktit seksual.une jam shume dakort me perdorimin e ketyre mjeteve artificiale .thjesht eksiton me shume mendoj dhe loja behet me e nxehte Very Happy

hhaaa mir yllo po e provove me mua ta besoj........


o mili po sikur ste pelqenin mjetet artificiale.pastaj kaq keq qenke sa e ke lene me e gjet ne nje forum erotik femren qe te besh sex?shko kerkoje tjetervend shoku.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mili 123Numri i postimeve : 65
Join date : 08/11/2009
Location : shqiperia etnike

MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Wed Nov 11, 2009 9:28 am

loli.girl shkruajti:
mili 123 shkruajti:
loli.girl shkruajti:
e kendshme.e bukura e te berit sex eshte loja qe dy partneret perdorin,sepse nuk ka kuptim vetem fut e nxirr.gjithe sekreti eshte tek lojrat gjate aktit seksual.une jam shume dakort me perdorimin e ketyre mjeteve artificiale .thjesht eksiton me shume mendoj dhe loja behet me e nxehte Very Happy

hhaaa mir yllo po e provove me mua ta besoj........


o mili po sikur ste pelqenin mjetet artificiale.pastaj kaq keq qenke sa e ke lene me e gjet ne nje forum erotik femren qe te besh sex?shko kerkoje tjetervend shoku.

jo yllo ska nevoj kam mjaft por desh ame te spjegu se me mir se gjerat natyrale ska....sta heq mallin vibratori sikur KARI....at ska gje qe e zevendeson,edhe skemi pse te ngutemi te arrijm shpejt orgazmen....sa me ngadal aq me lezet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
menkissNumri i postimeve : 2
Join date : 14/11/2009

MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Sat Nov 14, 2009 5:36 pm

se pari ju pershendes ju te gjith anetar-e te ketij forumi, une jam kyqur shum vone ne ket forum ,dhe nuk jam ne ngjarje per hollsi te tjera , por kesaj teme desha te i [ergjigjem edhe une .Mendimi im eshte se edhe nese mund te zbuloheshin vibrator te qfardo lloji , nuk ka mundesi te arrije nje kanaqesi te nje femer nese ajo nuk e ka te zhvilluar nje imagjinate ne lidhje me seks , e ket e bene duke parafytyruar ndonje djalosh (i cili i pelqen ose te cilin e "enderron"), dh ne ket menyre mund te arrihet nje "kenaqesi ". por prap edhe kryesori faktori natyror -njeriu qe nxit ndjenjat .Ketu ka shum rrethana ne perjetimin e kenaqesive ku hyjne : gjendja emocionale , faktori kohe , aktiviteti i pertnerit, gjendja shjendetesore .... etj.
tek e fundit eshte menyra individuale dhe stili i secilit person se si dhe ne q'menyre ben seks .asgje nuk ka sukses kur nuk ka partneritet te dy anshem

veq vazhdoni se me tema te tilla (nese mirren dhe kuptohen drejt)mund te marrin njerezit informacione dhe ne ket menyre une mund ta llogaris si nje edukat seksuale .Flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sexyNumri i postimeve : 4
Join date : 15/01/2010

MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Fri Jan 15, 2010 11:45 pm

Kurva shkruajti:
E kam pare ne disa filma pornografik,por se di sa kenaqesi te shton,gjithsesi do kisha shume qejf ta provoja njehere, me duket se ka tek qendra tregtare casa italia gjera te tilla Very Happy


SHKO E MERE KURVA UN E KAM MAR...DHE TE SIGUROJ QE NUK DOT NGELESH E ZHGENJYER...!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kurva
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 76
Join date : 06/08/2009

MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Sat Jan 23, 2010 3:40 am

Epo me qe ma keshillon ti do e kem parasysh, pastaj me vjen pak turp Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PornStari_PreshevNumri i postimeve : 2
Join date : 13/02/2010

MesazhTitulli: preshevar   Sat Feb 13, 2010 5:58 am

[b] Nje femer per te arrit orgazem vet esht shum e thjesht. Po nese nje mashkull ka deshir te arrit orgazem tek nje femer esht edhe me e thjesht , Por orgazem nuk munden me arritn krejt femrat , Mvatet prej femres se a egziston pika GE tek ajo femer. Piken GE shum let e gjoni, e shtin gishtin e par n pidh pak ma shum se gjysa edhe prek te pjesa e eperme e pidhit nese egziston pika GE e vren shum pak nje lloj lekure shum te holl spo di qysh me spjegu shum pak e vren si t grrith n gisht edhe nese t grrith pak n gisht jo grith po futja une qishtu po thom, Ferkoja me gisht qat vend sat mundesh shpejt, veq tu kisha lut mos i rri perpara se krejt ftyres ta jep shurren edhe spermen Razz Se shurra edhe sperma me shtypje t madhe i del pi pidhi, Veq tu e mar parasysh gjithmon se a egziston pika GE apo joo tek ajo femer. se ka do femra qe se kan. E nese ja bon djali mir ti qetooo ajo femer kur t shofe ty komt kan me ju dridh ti n tok ajo n tok ti n qill ajo mas ty n qill nuk t ndahet kurr hahahah qaooo klm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Sat Feb 13, 2010 9:09 pm

Se qenke lodh shume. Ja kliko ketu se e kam spjegu para nja 3 muajsh: http://shqipseks.forum.st/enciklopedi-seksuale-f18/pika-g-t101.htm?highlight=pika+g


Dhe me qe ra fjala, pika G egziston tek te gjitha femrat, thjesht disa e kane shume te ndjeshme e disa me pak.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
ALBULENANumri i postimeve : 3
Join date : 18/03/2010

MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Thu Mar 18, 2010 4:16 pm

mili 123 shkruajti:
loli.girl shkruajti:
mili 123 shkruajti:
loli.girl shkruajti:
e kendshme.e bukura e te berit sex eshte loja qe dy partneret perdorin,sepse nuk ka kuptim vetem fut e nxirr.gjithe sekreti eshte tek lojrat gjate aktit seksual.une jam shume dakort me perdorimin e ketyre mjeteve artificiale .thjesht eksiton me shume mendoj dhe loja behet me e nxehte Very Happy

hhaaa mir yllo po e provove me mua ta besoj........


o mili po sikur ste pelqenin mjetet artificiale.pastaj kaq keq qenke sa e ke lene me e gjet ne nje forum erotik femren qe te besh sex?shko kerkoje tjetervend shoku.

jo yllo ska nevoj kam mjaft por desh ame te spjegu se me mir se gjerat natyrale ska....sta heq mallin vibratori sikur KARI....at ska gje qe e zevendeson,edhe skemi pse te ngutemi te arrijm shpejt orgazmen....sa me ngadal aq me lezet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MasteR-BoYNumri i postimeve : 36
Join date : 17/05/2010

MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Tue May 18, 2010 6:18 pm

Seksiologu shkruajti:

Te gjitha ato femra qe duan te vetkenaqen(masturbojne), pa patur pranine e nje partneri, apo ne mungese te tij, tashme e kan nje zgjidhje... Sot do te flasim per nje vibrator qe quhet Vibratori Lepur(Dream Maker).

Dream Maker është një vibrator i fuqishëm i quajtur vibratori lepur, per shkak se forma e tij i ngjan lepurit, ato qe duan ta perdorin kan nje shumllojshmeri stilesh. Vibratori ka 600 kombinime të ndryshme të vibrimit plus ka dhe intensitet te ndjeshem. Pervec penetrimit vaginal ky ka nje te vecante sepse stimulon njekohesisht dhe klitorin.
Dream Maker është një vibrator qe u krijua pikerisht per nxitje te njekohshme si te vagines ashtu dhe te klitorit, me qellim arritjen e shpejte te orgazmes. Forma e tij e valezuar stimulon ne brendesi te vagines indet me te ndjeshme te kenaqesise, plus qe ka nje si tip gremci te ngritur lart per te bere kontaktin me klitorin,ky kombinim do t'ju garantojne nje orgazem te padiskutueshme. Ato qe duan penetrim me te madh, mund ta zgjedhin sipas madhesise, ndersa ato qe jane te formuara anatomikisht te ngushta mund ta zgjedhin ne nje madhesi te vogel. Vibratori punon me bateri, karikimi i baterive mund te zgjase disa jave. Shpresojme qe t'ju kemi ndihmuar sadopak. Nese jeni te interesuara per Vegla Seksi (Sex Toys) ato mund ti gjeni ne Tirane, ku jane hapur dy Sex Shop(Dyqane Seksi).

Ore Lanet..Thuaj a ka ndonje Vagine artificial per Meshkujt,se sic duket vajzava u pelqyeka shume Razz

guc guc guc Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.bisdoj.com
aleksi 02Numri i postimeve : 2
Join date : 17/08/2011
Age : 27
Location : tirane

MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Thu Aug 18, 2011 3:03 pm

per mendimin tim nje femer ndien kenaqesi me te madhe me nje mashkull se sa me ato gjera mendoj se ti nuk ke pasur nje partner ideal per te provuar kenaqesin e madhe po deshe me provu jam i gatshem te ta jap ate kenaqesi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur   Today at 3:33 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Si te arrini orgazmen me shpejt me Vibratorin Lepur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Seksi Shqiptar :: Instruksione :: Seksi Vaginal -