Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...
Seksi Shqiptar

SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk
 
ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Barcoleta Per Biondinat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
djal_i_keq
VIP
VIP


Numri i postimeve : 55
Join date : 04/10/2009

MesazhTitulli: Barcoleta Per Biondinat   Fri Nov 27, 2009 2:37 pm

qe disa mesaxhe per krejt bjondinat Razz

mos u preki se osht veq humor ( disa tverteta) Razz


1 Pse bjondina e vnon sahatin ne plage
Sepse ka ni qe koha i sheron te gjitha

2 Cka eshte bjondina pa telefon
Femen pa lidhje

3 Cka bohet bjondina kur e kryen fakultetin
Gjyshe

4 Cili osht dallimi ne mes 10 lopve dhe 3 bjondinave
Shtate

5 Pse bjondina kur t’lahet e la deren e bajes çel
Sepse tutet se mes pi sheh kush ka çilsi

6 Pse bjondina kur t’vozit e merr thiken me veti
Per mi pre kthesat

7 Pse bjondina rri para kadës para se mu la
Pret bujlerin mi dhez driten jeshile

8 Qysh e shtin bjondinen me kesh t’dillen
Ja kallxon shtosin t’ejten

9 Pse presin 17 bjondina para hyrjes
E presin te 18-ten sepse eshte e ndaluar hyrja ner 18

10 Cka thot bjondina kur t’met shtatzan
Nashta s’osht i jemi!

11 Pse bjondinat e blejin bojen e bardhe
Per dit t’zeza

12 Pse bjondina e gjun sahatin prej baneses
Mi pa qysh fluturon koha

13 Pse bjondines i ka met kiflja n’beth
Sepse doktori i dhomve i ka thon me honger n’onen qeter

14 Pse bjondina i porosit tri kafe
Sepse e pi t’mesme

15 Pse bjondia i vnon syzat n’bark
Per zorren qorre

16 Pse bjondina rri para pasqyres me sy mshel
Sepse ka qef mi pa veten tu flejt

17 Pse bjondines si nihet zoni gjate seksit
Sepse i ka thon nona mes me fol me t’hujt

18 Pse bjondia ha gur
Sepse e ka lexu n’horoskop “ha shka t’dush”

19 Pse shkon bjondina n’kopsht zollogjik
Shkon mi lyp kerrin qe ja ka marr marimaga

20 Pse bjondina hin me shkall n’dugoj
Sepse cmimet jane te nelta

21 Pse bjondina i man ka 5 soka dhe ka 5 gastare t’thata n’frizhider
Sepse her osht etshem e her jo

22 Pse bjondina s’di mi shkru numrin 11
Sepse s’di cilin 1-sh mi shkru t’parin

23 Pse bjondina e gjun sonen ne asfalt
Mi ushqy zebrat

24 Pse bjondina n’dugoj kqyr tenelt
Ka ni se kan me ra cmimet

25 Pse bjondina n’film ulet e para
Per mi pa filmin e para

26 Pse rrxohet muri kur t’pshtetet bjondina n’to
Sepse ma i mencmi lshon pe i pari

27 Pse bjondina e man sahatin ne kom
Per me hec me hapin e kohes

28 Pse bjondia u ra pi penxhereve
Sepse u kon tu hekuros perdet

29 Pse bjondina vesh brek t’zeza
Man zi per virgjinitetin e humbur

30 Pse bjondina vesh hullahope mrezh
Per mes mi ra p… n’tok

31 Pse bjondina e lyn murin me farmacilin
Sepse doktori I ka thon mi ly vendin ku u vra

32 Pse bjondina e la kuleten permi televizor
Per mi dal programi sa ma i pasur

33 Ku osht dallimi midis bjondines dhe akumulatorit
Akumulatori e ka edhe anen pozitive

34 Pse bjondinen e kan qit prej bankes se spermes
Sepse e kan zon tu pi

35 Pse japant jane poplli ma i menqem
Sepse nuk kan bjondina

36 Cka ndodh kur dy bjondina vrapojne njona kah tjetra
Thehet pasqyra

37 Pse bjondina i lan komt me qarapa vesht
Sepse uji osht i ftoft

38 Pse King-Kongit i pelqejin bjondinat
Se osht majmun

39 Cka thot bjondina kur i kallxojin naj shtos per bjondinat
Uuuu budallicat

40 Cka thot bjondina kur doktorri i thot se ka vakum n’kry
Ma mir najsan se kurrsan

41 Cka thot bjondina kur ta she naj porno
U qe une

42 Qysh e myt bjondina peshkun
E shti n’uj mi kop

43 Qysh e myt bjondina zogin
E gjun per penxhere

44 Qysh bon be bjondina
Jam virgjine pasha fmit

45 Pse bjondina e qel tomlin n’dugoj
Sepse e lexon n’paket “hape ketu”

46 Qysh i bon bjondina paret per DVD
E shet televizorin

47 Pse bjondina veshet trash para kompjuterit
Sepse e ka Windows-in qel

48 Pse n’ekran t’kompjuterit mesin gjurmt e komve
Sepse bjondina ka dasht me hi n’internet

49 Shka i ka thon bjondina pilot
Fluturo posht se pe rrxohemi

50 Qysh ja merr mant bjondines
Smunesh se veq i ka t’marrne

51 Pse bjondina e ka vnu gishtin permi baski
I ka shku nerva kercima e çekicit

52 Pse bjondinave ju pelqen vetetima
Sepse menojin se o ka i qet dikush n’fotografi

53 Pse ska shtosa per zeshkejka
Sepse bjondinat duhet mi qit

54 Qysh e quan bjondinen me gjysem-tru
E talentuar

55 Qysh u myt bjondina tu pi tomel
I ka ra lopa permi

56 Pse bjondina smunet mi thirr 911-shin
Sepse smunet mi gjet pullen 11 ne telefon


keto jane 56 mesazhe per te gjitha bjondinat ane e mbane botes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
eroticNumri i postimeve : 4
Join date : 13/04/2010

MesazhTitulli: 57   Tue Apr 13, 2010 3:45 pm

57.Pse biondinat e kan dhomen e rrumbullaket?
Per mos me QI ne skaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per Biondinat   Tue Apr 13, 2010 6:47 pm

erotic shkruajti:
57.Pse biondinat e kan dhomen e rrumbullaket?
Per mos me QI ne skaj.


na kalle erotic!!!!!!!

super lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per Biondinat   Tue Apr 13, 2010 6:59 pm

58. Cka vnojne biondinat mbas veshve per me qen ma terheqese?
- Kyçt e kembeve!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per Biondinat   Tue Apr 13, 2010 7:01 pm

59. Cfar diference ka nga nje kompjuter dhe nje biondine?
- Kompjuterit ja jap informacionet vetem nje here.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Buck
VIP
VIP


Numri i postimeve : 82
Join date : 30/10/2009
Location : n'vend te nxet

MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per Biondinat   Tue Apr 13, 2010 7:04 pm

60. Si i thuhet nje biondine qe i ngjyros floket dhe behet zeshkane?
- I.A. Inteligjence Artificiale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per Biondinat   Today at 5:09 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Barcoleta Per Biondinat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Seksi Shqiptar :: Argetim/Sondazhe & Kuitse :: Humor/ Barcaleta -