Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...
Seksi Shqiptar

SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk
 
ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 prishja e nje femre

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
djal_i_keq
VIP
VIP


Numri i postimeve : 55
Join date : 04/10/2009

MesazhTitulli: prishja e nje femre   Fri Jan 08, 2010 8:21 pm

i dashuri seksiolog kam par nje video se si nje djal bente sex me nje vajz por ajo ishet e virgjer mynyra se si ai e prishi me la mua pa mend,djaloshi u shtri ndresa ajo vajza i hypi permi dhe ne fillim aj vetem ja afroi penisin ngat dhe me nje me nje shpejtesi shum te madhe ai ja shtini mrena (me gjith forcen e nguli ne penis)


pytja ime eshte a kishte me qen qajo mynyr me e prish nje femer ashtu shpejt me ja shti e me ja prish cipen apo me eprish ngadal tu shku tu ja sharru penisin mrena pres ni pergjigjje nga ju ose a dini te tregoni naj mynyr si eshte ma mir edhe ma leht me prish nje femer e kom fjalen ma leht qe ajo mos me ndi dhimbje shum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: prishja e nje femre   Fri Jan 08, 2010 9:27 pm

Pershendetje i nderuar! Kam permendur dhe here te tjera qe filmat pornografike jane thjeshte fantazi te shtirura per t'ju nxitur shikuesve eksitimin. Me pak fjale filmat pornografike jane te montuar, dhe shpesh here perdorin efekte speciale.

Menyra me e mire qe duhet te ndjekesh, kur ben seks me nje femer te virgjer, eshte "butesia" pasi vagina e saj eshte shume e ngushte dhe do te kete dhembje te forta po te perdoresh forcen.

Duhet permendur qe hera e pare per nje femer nuk eshte shume e bukur, pasi kjo gje per te eshte nje gje e re, dhe nuk eshte e pergatitur as psikologjikisht e as fizikisht. Duhet te sillemi embel, dhe ti perkushtohemi 100% vetem asaj.

Faleminderit!

Ajo femra ka shume mundesi qe ska qene e virgjer. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
buli86Numri i postimeve : 7
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Location : maqedoni

MesazhTitulli: Re: prishja e nje femre   Sat Jan 16, 2010 3:21 am

pershendetje un jam i ri ne ket forum edhe per ket pyetje muj edhe un me te tregu se un kam pas rastin per me e prish nje femer ajo qe ke pa ty nuk eshte e mundur ato jan edhe siq tha ma heret sexiologu se jan vetem video per me e prish nje femer nuk eshte aq e let as per mashkullin po as per femren sepse femra ne at moment ka dhimbje te medhaja ne vagin edhe sma merr menja se mundet ashtu siq ke pa ti se di sa je i informum per prishjen e nje femre nese nje femer prishet ajo afer 2 jave smundet me ba sex prej dhimbjes se madhe qe ka ne vagin edhe mua me ka ndodh kjo masi e kam pas prish nje femer 2 jav skam ber sex me ta e masi u sheru pakez filluam perseri me sex po perseri ka pas dhimbje edhe mas 2 jave po ajo kriz i ka pas kalu e sod mu falemenderoht ajo vajz qe ja kam humb virgjinitetin eh kjo eshte pergjigja jem nuk besoj ne ato video un se vet kam pas prevoj ne prishjen e virgjinitetit ndoshta e kam tepru pakez po mbetesh i pershendetur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AnodaNumri i postimeve : 1
Join date : 07/06/2012

MesazhTitulli: Pershendetje Do te doja te dijja qe pas humbjes se virgjinitetit a duhet menjhere te vazhdohen marrdhheniet seksuale apo te behet nje pauze, neese po sa ditore ose javore duhet te jet pauza..? !   Fri Jun 08, 2012 1:39 pm

Seksiologu shkruajti:
Pershendetje i nderuar! Kam permendur dhe here te tjera qe filmat pornografike jane thjeshte fantazi te shtirura per t'ju nxitur shikuesve eksitimin. Me pak fjale filmat pornografike jane te montuar, dhe shpesh here perdorin efekte speciale.

Menyra me e mire qe duhet te ndjekesh, kur ben seks me nje femer te virgjer, eshte "butesia" pasi vagina e saj eshte shume e ngushte dhe do te kete dhembje te forta po te perdoresh forcen.

Duhet permendur qe hera e pare per nje femer nuk eshte shume e bukur, pasi kjo gje per te eshte nje gje e re, dhe nuk eshte e pergatitur as psikologjikisht e as fizikisht. Duhet te sillemi embel, dhe ti perkushtohemi 100% vetem asaj.

Faleminderit!

Ajo femra ka shume mundesi qe ska qene e virgjer. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: prishja e nje femre   Today at 3:05 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

prishja e nje femre

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Seksi Shqiptar :: Pyetje rreth seksit -