Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...
Seksi Shqiptar

SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk
 
ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 sa koh i duhet nje femre per me arrit orgazmen mas prishjes se virgjinitetit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
djal_i_keq
VIP
VIP


Numri i postimeve : 55
Join date : 04/10/2009

MesazhTitulli: sa koh i duhet nje femre per me arrit orgazmen mas prishjes se virgjinitetit   Tue Feb 16, 2010 1:01 pm

pershnedetje
seksiolog me ka porosit ni shoqe me te vet diqka qe prish pun

e kam ni shoqe me ka than qe ka kalu 1 vit me ni djal edhe per gjo dit jan puthur e kan bere dashuri ama nuk kan bo mardhanje e tasht qe eka prish virgjinitetin ka shum dhimbje te barkit gjat mardhanjeve qka munet me kan problemi dikush i ka than qe je mush 1 vit edhe qe ske pas ku mu shfru tan per qet sen te dhem barki edhe sa i vyn ni femres masi ta prish me arrit orgazmen sa koh duhet me eksperienc per me ardh dej te qaj sen
kalo mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: sa koh i duhet nje femre per me arrit orgazmen mas prishjes se virgjinitetit   Tue Feb 16, 2010 11:05 pm

Pershendetje! Persa i perket dhembjeve te barkut te jam pergjigjur njehere tek kjo teme: http://shqipseks.forum.st/diskutime-shoqerore-rreth-seksit-f4/pse-kan-dhembje-barku-disa-femra-kur-bejn-seks-t316.htm po te klikosh e lexon dhe njehere, por si duket nuk ke qene shume i vemendshem.

Persa i perket orgazmes nuk eshte e thene qe te kete ndonje eksperience shume te madhe, nese partneri arrin ti plotesoje kushtet psikoemocionale si dhe te stimuloje disa pika kyqe kenaqesie, qe besoj se ti i di tashme dhe seshte nevoja ti permend prap, atehere ajo mund te arrije orgazmen pa shume probleme. Por varet dhe nga femra, duhet te jete e lirshme, dhe te fantazoje ato cfare i pelqejne, te mos nguroje ti kerkoje partnerit cfare ka deshire, dhe ai te mundohet tja plotesoje, te mos kene komplekse ndaj njeri-tjetrit, thjeshte te jene te lirshem. Kaq do i sugjeroja shoqes tende.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
djal_i_keq
VIP
VIP


Numri i postimeve : 55
Join date : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: sa koh i duhet nje femre per me arrit orgazmen mas prishjes se virgjinitetit   Wed Feb 17, 2010 4:40 pm

seksiolog jam kan i vemendshem se un ekom pas qel qat tem(per dhimbje rakbtut) ama un te veta a munet me kan qaj sen qe te thash qe ka bere dashuri 1vit edhe nuk ka pas ku mu shry se nuk ka dasht me prish niher a munet me ndiku qaj sen qe me i dhimt barki tasht se nje shoqe e vet i ka than qe je kan e musht mrena tasht per qat sen te dhem barki

besoj se po jam i kjart ne pytje ama komplimnete per qet pun qe e bon qetu ne web qe kurr spo lodhesh prej pytjeve qepo ti bojna na antart

seksiolog a muj me dit me qka punon ne jeten e perditshme mfal nese te veta diqka privatisht.
kao mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sa koh i duhet nje femre per me arrit orgazmen mas prishjes se virgjinitetit   Today at 8:07 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

sa koh i duhet nje femre per me arrit orgazmen mas prishjes se virgjinitetit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Seksi Shqiptar :: Pyetje rreth seksit -