Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...
Seksi Shqiptar

SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk
 
ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Pyetje:Orgazmi i tepert te femrat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
PESHKAKARINumri i postimeve : 4
Join date : 16/04/2010
Age : 34

MesazhTitulli: Pyetje:Orgazmi i tepert te femrat   Fri Apr 16, 2010 7:26 pm

Nje ptje per ju:

Aeshte e mundur qe Partnerja ime nuk mundet ti perballon Sexit aq sa kam nevo une,,,dmth une ende pa e kry orgazmin perndryshe derdhjen ajo derdhet shume her dhe nuk arri une dhe ai largoeht ose i bjken te fikt nga knaqesia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje:Orgazmi i tepert te femrat   Fri Apr 16, 2010 8:09 pm

Pershendetje!

Pak kohe me pare nje antare ketu ne forum ka pasur kete problem.
Klikoni tek linku me poshte dhe lexoni dicka.

http://shqipseks.forum.st/pyetje-rreth-seksit-f2/pas-seksit-gjendje-e-tmerrshme-t345.htm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
 

Pyetje:Orgazmi i tepert te femrat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Seksi Shqiptar :: Pyetje rreth seksit -