Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...
Seksi Shqiptar

SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk
 
ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 NUDO.........................

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
Autori Mesazh
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: NUDO.........................   Sat Dec 04, 2010 12:41 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Sat Dec 04, 2010 12:47 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Sat Dec 04, 2010 1:19 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Sat Dec 04, 2010 1:23 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Sat Dec 04, 2010 1:29 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Sat Dec 04, 2010 1:30 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Sat Dec 04, 2010 1:31 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Sat Dec 04, 2010 1:32 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Sat Dec 04, 2010 1:33 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Mon Dec 06, 2010 12:20 pm

na dogje moj, me këto foto nudo, paramendo sikur të ishin para kamerave të meshkujve, mendova në prehërinë e tyre ...çfarë do kishte ndodhur...mrekulli e paparë...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Tue Dec 07, 2010 10:05 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Tue Dec 07, 2010 10:05 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Tue Dec 07, 2010 10:07 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Tue Dec 07, 2010 10:08 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Tue Dec 07, 2010 10:09 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Tue Dec 07, 2010 10:09 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Tue Dec 07, 2010 10:11 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Tue Dec 07, 2010 10:12 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Tue Dec 07, 2010 10:52 am

po, si të përgjigjemi në këto pozita të palakmueshme, kur njeriu nuk mund të rezistojë edhe kështu në foto...delirijum orgazmi erotik dhe seksual ...eksitim i fuqishëm dhe kredhje në virtualitet të këtyre imazheve të këndshme,...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Thu Dec 09, 2010 11:30 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Thu Dec 09, 2010 11:30 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Thu Dec 09, 2010 11:32 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Thu Dec 09, 2010 11:33 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Thu Dec 09, 2010 11:33 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Thu Dec 09, 2010 11:34 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Thu Dec 09, 2010 11:47 am

nuk ka komente janë të mahnitshme për sy dhe për të shikuar, por janë të tmerrshme për më shumë ndjenja të brendshme, si të shijoj njeriu tërë këto fantazi mahnitëse dhe derivate të bukurive madhështore, edhe po të kiihte 100 jetë, do të ishte shumë pak të shijoje, ëmbëlsinë e pafund të femrave të lakuriquara...tërë bota është krijuar duke parë këto të mira dhe duke përjetuar ndjenjat më të sinqerta për tu ngjizur me të...nuk thonë kot është kjo pjesa e bukur e botës sonë të pikturuar nga magjia e këndshme femërore...ishte një gjeografi e pafund e një trupi 170 cm mbi të cilat rrëshqet bukuria dhe epshi i pafund erotik....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Thu Dec 09, 2010 12:34 pm

raif kashtanjeva shkruajti:
nuk ka komente janë të mahnitshme për sy dhe për të shikuar, por janë të tmerrshme për më shumë ndjenja të brendshme, si të shijoj njeriu tërë këto fantazi mahnitëse dhe derivate të bukurive madhështore, edhe po të kiihte 100 jetë, do të ishte shumë pak të shijoje, ëmbëlsinë e pafund të femrave të lakuriquara...tërë bota është krijuar duke parë këto të mira dhe duke përjetuar ndjenjat më të sinqerta për tu ngjizur me të...nuk thonë kot është kjo pjesa e bukur e botës sonë të pikturuar nga magjia e këndshme femërore...ishte një gjeografi e pafund e një trupi 170 cm mbi të cilat rrëshqet bukuria dhe epshi i pafund erotik....

Respekte i nderuar Smile Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: mesazh pa kufinj   Thu Dec 09, 2010 4:30 pm

nuk mund të mos shkruaj se çfarë ndjen njeriu kur shikon këto mesazhe të fotografive origjinale dhe të bukur...lavdia i takon atij përzgjedhësi ndërsa këto që kishin guxim ët defilojnë aferim për bukurinë e tyre ekstravagante....uroj të bëhen më të dashuar e më të shijshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: përshëndetje e ngrohtë   Thu Dec 09, 2010 4:49 pm

çfarë përshëndetje kur nuk ka teskt që nuk është kaq i mjaftueshëm për të ilustruar këto imazhe femrash të mrekullueshme ...kaq më tepër mund të ndodhë eksitimi pornografik i njeriut ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:11 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:11 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:12 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:12 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:13 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: mision i mrekullueshëm   Fri Dec 10, 2010 10:17 am

obobo, ç na gjeti moj, kemi hyrë në një terren shumë ët rrëshqitshëm dueht të hapim parashutat dhe të aterojmë në këto pista që na mundësojnë të shijojmë këto bukuri...janë shtruar dhe rregulluar të gjitha kushtet optimale, për të pasur një njohje të re me këto bukuroshe Sleep sunny sunny
nxehët nxehët sa nuk ka, jemi të eksituar në maksimale dhe na u rritë adrenalina, na duhen aspirina erotikë...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:20 am

raif kashtanjeva shkruajti:
obobo, ç na gjeti moj, kemi hyrë në një terren shumë ët rrëshqitshëm dueht të hapim parashutat dhe të aterojmë në këto pista që na mundësojnë të shijojmë këto bukuri...janë shtruar dhe rregulluar të gjitha kushtet optimale, për të pasur një njohje të re me këto bukuroshe Sleep sunny sunny
nxehët nxehët sa nuk ka, jemi të eksituar në maksimale dhe na u rritë adrenalina, na duhen aspirina erotikë...

mos e kemi nisur ca si heret???? Smile Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:23 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:23 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:23 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:24 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:24 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:25 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:25 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: fluturo moj flutur   Fri Dec 10, 2010 10:26 am

opa se ç po fluturojnë këto bukuroshe nëpër zemrat tona dhe larg kënaqësive tona...por sidoqoftë, ka edhe rreth nesh dhe këto janë foto, që na nxisin kurreshtjen dhe performansën më të mirë seksuale...shtërngoni ijet dhe hidhuni në sulm, jo këtyre fotografive, por atyre para jush ...suksese në jetën tuja seksuale, mos hezitoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:29 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: ferizajliu    Fri Dec 10, 2010 10:30 am

jo, moj loli nuk është herët por dita e mirë shihet në mëngjes thotë populli, dhe ka shumë ët drejtë...ai që nuk shkon me mëngjes tek sirtari seksual, do ti shkojë dita keq...e mira lidhet me të mirën moj fisnike....seksi në mëngjes hap derën së mbari...dera e seksit është dera më e ngrohtë, kur hyn në bukurinë e amshueshme...nuk ka derë më të këndhsme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: lutje   Fri Dec 10, 2010 10:34 am

lus ata që kanë partnerë afër të hidhen në sulm, ose të bashkëveprojnë me nguti, sa nuk nxehet uji së tepërmi dhe telat këputen së prituri ...aha mëngjes se jo mahi ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:36 am

raif kashtanjeva shkruajti:
jo, moj loli nuk është herët por dita e mirë shihet në mëngjes thotë populli, dhe ka shumë ët drejtë...ai që nuk shkon me mëngjes tek sirtari seksual, do ti shkojë dita keq...e mira lidhet me të mirën moj fisnike....seksi në mëngjes hap derën së mbari...dera e seksit është dera më e ngrohtë, kur hyn në bukurinë e amshueshme...nuk ka derë më të këndhsme...

plotesisht dakort me ty i nderuar.Ja perse sot qenka nje dite e mrekullueshme, shume e bukur............

Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif kashtanjevaNumri i postimeve : 152
Join date : 07/05/2010
Age : 54
Location : ferizaj

MesazhTitulli: dua të gjej shokët dhe shoqet   Fri Dec 10, 2010 10:37 am

duhet të gjeni shokun apo shoqen dhe të bashkërendtni vikendin që po ofron moj loli, mos hezito se edhe në dimër e sheh mund ët zdishet njeriu dhe të ketë ngrohtësi maksimale...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
loli.girl
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 554
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Fri Dec 10, 2010 10:38 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NUDO.........................   Today at 10:22 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

NUDO.........................

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 4 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Seksi Shqiptar :: Fotografi & Imazhe :: Foto Femrash -