Seksi Shqiptar
Nuk jeni rregjistruar akoma ne forum???REGJISTROHUNI per tu konsultuar ne te gjitha seksionet e forumit,per te pasur me shume te drejta ne kete forum...
Seksi Shqiptar

SexAlb.Tk PikaLoti.Tk ShqipSeks.Tk
 
ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 prishja e virgjerise pa gjakderdhje ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
rozana_007Numri i postimeve : 1
Join date : 31/05/2010

MesazhTitulli: prishja e virgjerise pa gjakderdhje ?   Mon May 31, 2010 2:12 pm

pershendetje per te gjithe , posacerisht per ty seksolog.
desha te bej nje pytje ,se si mund dhe a ka edhe femra tjera ashtu si une qe , kur bera per here te pare mardhenie sexuale dmth kur prisha virgjinitetin, nuk me doli as nje pike gjaku ? per at edhe u tremba nga i dashuri, thash mos po mendon dicka rreth te kaluares time , ku ne te vertet une asnjeher nuk kisha maredhenie sexuale. por ai deri dikund ishte me pervoj dhe me kuptoi,? a ka edhe raste tjera qe kane ndodh ,apo me mire tregomi menurat e prishjes se virgjinitetit , qe me sa di une jane , qe ju pikojn pak gjak, ka prej atyre qe kane gjakderdhje te tepruar , dhe ka femra te atilla qe nuk kane fare gjakderdhje , ? te lutem poer keshill ty dhe te gjith atyre qe kane njohuri rreth kesaj pyetje ...
falemderit ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Seksiologu
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 514
Join date : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: prishja e virgjerise pa gjakderdhje ?   Mon May 31, 2010 5:33 pm

Pershendetje, te njejtin problem si tuajin kishte dhe nje antare me pare, po te kishit kerkuar me vemendje ne forum mund ta kishit gjetur pergjigjen qe kerkoni.

E kam thene dhe me pare qe eshte mese normale qe ne shume raste gjate mardhenies seksuale(per here te pare) qe te mos kete hemoragji.

Mund te ndodhe dhe qe ju mund ta keni humbur virgjerine gjate ndonje momenti te pa vetedijshem, kur mund te keni qene femije, ose ne ndonje menyre tjeter, virgjeria nuk humbet vetem me mardhenie seksuale...


...por ju mund te perjetoni hemoragji ne te ardhmen, pasi ndoshta himeni nuk mund te jete çare akoma...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.Sexalb.tk
 

prishja e virgjerise pa gjakderdhje ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Seksi Shqiptar :: Pyetje rreth seksit -